See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren en herstellen van turnmateriaal, spelmateriaal, sportmateriaal en outdoor sporttoestellen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren en herstellen van turnmateriaal, spelmateriaal, sportmateriaal en outdoor sporttoestellen
Interne Kennung: PPP0HZ-5756/5001/SLS/2025/014 - ID5756
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sport- spel- en turnmateriaal
Beschreibung: Sport- spel- en turnmateriaal
Interne Kennung: SLS/2025/014 - ID5756_1
Haupteinstufung (cpv): 18412000 Sportkleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
Los: LOT-0002
Titel: Outdoor sporttoestellen
Beschreibung: Outdoor sporttoestellen
Interne Kennung: SLS/2025/014 - ID5756_2
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37400000 Sportartikelen en -uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: SLS/2025/014 - ID5756_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 18412000 Sportkleding
Aanvullende classificatie (cpv): 37400000 Sportartikelen en -uitrusting
Perceel: LOT-0002
Beschrijving: Outdoor sporttoestellen
Interne identificatiecode: SLS/2025/014 - ID5756_2