2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS geëxploiteerd door Flextender
Beschreibung: Gemeente Maassluis stelt een Dynamisch Aankoopsysteem in (DAS) voor de inhuur van extern personeel. Het DAS wordt ingesteld voor een periode van 1 jaar. Voor de uitvoering van het DAS zal het digitale platform van www.flextender.nl worden ingezet. Via het DAS zullen inhuur uitvragen van de gemeente Maassluis worden gepubliceerd. -
Interne Kennung: 1023439
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: -
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Exploiteren Dynamisch Aankoop Systeem (DAS)
Beschreibung: Gemeente Maassluis stelt een Dynamisch Aankoopsysteem in (DAS) voor de inhuur van extern personeel. Het DAS wordt ingesteld voor een periode van 1 jaar. -
Interne Kennung: 1