856137-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Ausbildung im medizinischen Bereich – Przeprowadzenie zajęć dydaktycznych w ramach szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży dla osób uczestniczących w projekcie pn.: „Na ratunek – kadry DIM” współfinansowanym przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzeprowadzenie zajęć dydaktycznych w ramach szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży dla osób uczestniczących w projekcie pn.: „Na ratunek – kadry DIM” współfinansowanym przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie zajęć dydaktycznych na kursach specjalizacyjnych w ramach szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży, zgodnie z aktualnie obowiązującym programem szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Psychoterapii Dzieci i Młodzieży, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia dla osób uczestniczących w projekcie pn.: „Na ratunek – kadry DIM” współfinansowanym przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021- 2027. 2. Niniejsze zamówienie (Część nr 28) stanowi część zamówienia udzielanego w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załączniki nr 1A-1B oraz Załącznik nr 2 do Zaproszenia. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 1A-1B do Zaproszenia oraz we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do Zaproszenia. 4. Minimalny gwarantowany poziom realizacji zamówienia: z uwagi na proces rekrutacji uczestników do projektu w ramach szkolenia specjalizacyjnego, Zamawiający gwarantuje wykonanie zamówienia na poziomie: realizacja zajęć dydaktycznych dla Grupy nr 1 (zgodnie ze szczegółowym harmonogramem realizacji szkolenia specjalizacyjnego – załącznik do OPZ) w zakresie każdej części zamówienia. 5. Wykonawca zobowiązany jest wyznaczyć do realizacji zamówienia osobę, która spełnia minimalne wymagania merytoryczne określone w treści załącznika 1A-1B do zaproszenia w odniesieniu do danej części zamówienia. Minimalne wymagania merytoryczne są to wymagania dotyczące wykształcenia, kwalifikacji i doświadczenia, które musi spełnić osoba wyznaczona do realizacji zamówienia w ramach danej części zamówienia. Wszystkie pojęcia używane w załączniku nr 1A-1B do Zaproszenia należy rozumieć zgodnie z obowiązującymi przepisami – jeżeli pojęcia te zostały zdefiniowane w treści obowiązujących aktów prawnych. 6. Zamawiający wymaga, aby zamówienie – w zakresie przygotowania i przeprowadzenia zajęć dydaktycznych – zostało zrealizowane osobiście przez osobę wyznaczoną do realizacji zamówienia, wskazaną w protokole z negocjacji. Zmiana osoby wyznaczonej do realizacji zamówienia, na etapie realizacji zamówienia jest możliwa wyłącznie na zasadach określonych w załączniku nr 1A-1B i nr 2 do Zaproszenia. 7. Uwaga: 1) Wykonawca zobowiązany jest wyznaczyć do realizacji zamówienia osobę, która spełnia minimalne wymagania merytoryczne określone w treści załącznika 1A-1B do Zaproszenia w odniesieniu do danej części zamówienia. Minimalne wymagania merytoryczne są to wymagania dotyczące wykształcenia, kwalifikacji i doświadczenia, które musi spełnić osoba wyznaczona do realizacji zamówienia w ramach danej części zamówienia. Wszystkie pojęcia używane w załączniku nr 1A-1B do Zaproszenia należy rozumieć zgodnie z obowiązującymi przepisami – jeżeli pojęcia te zostały zdefiniowane w treści obowiązujących aktów prawnych. Zamawiający wymaga, aby zamówienie – w zakresie przygotowania i przeprowadzenia zajęć dydaktycznych – zostało zrealizowane osobiście przez osobę wyznaczoną do realizacji zamówienia, wskazaną w protokole z negocjacji. Zmiana osoby wyznaczonej do realizacji zamówienia, na etapie realizacji zamówienia jest możliwa wyłącznie na zasadach określonych w załączniku nr 1A-1B do Zaproszenia i nr 2 do Zaproszenia, 2) z uwagi na założenia organizacyjne szkolenia wskazane w szczegółowym harmonogramie realizacji szkolenia specjalizacyjnego, stanowiącym załącznik do Opisu przedmiotu zamówienia, w szczególności z uwagi na fakt, iż obie grupy uczestników szkolenia pracują równolegle w tych samych terminach, a zajęcia mogą odbywać się w tym samym czasie (cz. 1 - 27), Wykonawca zapewnia dostępność osoby wyznaczonej do realizacji danej części zamówienia, spełniającej minimalne wymagania merytoryczne określone przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia w zakresie danej części zamówienia oraz realizację zajęć o określonej tematyce, dla wskazanych grup uczestników, w sposób i w terminach wskazanych w szczegółowym harmonogramie realizacji szkolenia specjalizacyjnego, stanowiącym załącznik do Opisu przedmiotu zamówienia, 3) mając na uwadze powyższe, jeżeli Wykonawca został zaproszony do udziału w negocjacjach na więcej niż jedną część zamówienia, wówczas może wyznaczyć do realizacji zamówienia tę samą osobę, ale tylko w obrębie tematów realizowanych dla jednej grupy w określonym dniu zjazdu. Nie dopuszcza się wskazania tej samej osoby do realizacji zamówienia – w obrębie części (tematów) realizowanych tego samego dnia równocześnie dla grupy I i dla grupy II. To znaczy: - w zakresie części 1, 2, 3, 8, 9, 10 (tematy realizowane w ramach jednego zjazdu dla obu grup uczestników): na wykonanie części 1, 2, 9 zamówienia, tj. w obrębie tematów realizowanych dla I grupy w sobotę, dopuszcza się wskazanie tej samej osoby do realizacji więcej niż jednej części zamówienia, pod warunkiem spełniania minimalnych wymagań merytorycznych określonych przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia w zakresie danej części zamówienia. Jeżeli Wykonawca został zaproszony do udziału w negocjacjach również na wykonanie pozostałych części zamówienia, realizowanych w ramach danego zjazdu, wówczas na wykonanie części 3, 8, 10 zamówienia, tj. w obrębie tematów realizowanych dla II grupy w sobotę, musi wyznaczyć inną osobę aniżeli w częściach 1, 2, 9, spełniającą minimalne wymagania merytoryczne określone przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia w zakresie danej części zamówienia (cd w pkt 2.1.2);
Vorherige Bekanntmachung604544-2025
Interne KennungSPZOZ/FERS 01.13/12/2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 28 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 28 zamówienia: prawo medyczne (szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży) GRUPA I, GRUPA II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne KennungCzęść nr 28 zamówienia