See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie i sukcesywna dostawa tablic rejestracyjnych dla UM Lublin oraz odbiór i likwidacja zużytych tablic rejestracyjnych
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje wykonanie i sukcesywną dostawę tablic rejestracyjnych dla UM Lublin oraz odbiór i likwidacja zużytych tablic rejestracyjnych: a) tablice rejestracyjne samochodowe zwyczajne jednorzędowe – 58100 szt. b) tablice rejestracyjne samochodowe zwyczajne dwurzędowe - 400 szt. c) tablice rejestracyjne samochodowe indywidualne jednorzędowe - 1000 szt. d) tablice rejestracyjne samochodowe indywidualne dwurzędowe - 30 szt. e) tablice rejestracyjne motocyklowe zwyczajne - 3000 szt. f) tablice rejestracyjne motocyklowe indywidualne - 100 szt. g) tablice rejestracyjne motorowerowe zwyczajne - 300 szt. h) tablice rejestracyjne samochodowe zabytkowe jednorzędowe i jednorzędowe zmniejszone - 100 szt. i) tablice rejestracyjne samochodowe zabytkowe dwurzędowe - 30 szt. j) tablice rejestracyjne motocyklowe i motorowerowe zabytkowe - 40 szt. k) tablice rejestracyjne samochodowe tymczasowe jednorzędowe oraz do zawodów sportowych – 5000 szt. l) tablice rejestracyjne samochodowe tymczasowe dwurzędowe oraz do zawodów sportowych - 50 szt. m) tablice rejestracyjne motocyklowe tymczasowe - 60 szt. n) tablice rejestracyjne motorowerowe tymczasowe - 60 szt. o) tablice rejestracyjne samochodowe zwyczajne jednorzędowe zmniejszone - 500 szt. p) tablice rejestracyjne samochodowe tymczasowe jednorzędowe zmniejszone oraz do zawodów sportowych - 50 szt. r) profesjonalne tablice samochodowe jednorzędowe i dwurzędowe - 50 szt. s) profesjonalne tablice motocyklowe i motorowerowe - 40 szt. t) tablice rejestracyjne samochodowe zwyczajne jednorzędowe i dwurzędowe, jednorzędowe zmniejszone oraz indywidualne jednorzędowe i dwurzędowe wydawane dla pojazdu elektrycznego albo pojazdu napędzanego wodorem - 1000 szt. u) tablice rejestracyjne motocyklowe zwyczajne oraz indywidualne wydawane dla pojazdu elektrycznego albo pojazdu napędzanego wodorem - 30 szt. v) tablice rejestracyjne motorowerowe wydawane dla motoroweru wyposażonego w silnik elektryczny - 60 szt. w) odbiór i likwidacja zużytych tablic rejestracyjnych w szacunkowej ilości - 30000 szt.,
Interne Kennung: ZP-P-I.271.89.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przepis art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych dopuszcza możliwość skrócenia terminu składania ofert w postępowaniu o wartości przekraczającej progi unijne. Zamiast standardowych 30 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji UE Zamawiający mogą zastosować skrócenie do 15 dni jeśli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu jest uzasadnione. Zamawiający jest zobowiązany przepisami ustawy Prawo o ruchu drogowym do wydawania tablic rejestracyjnych. Zamawiający w ramach obowiązującej umowy posiada zakontraktowaną dostawę tablic do dnia 01.01.2026 r. W celu zapewnienia ciągłości dostaw wskazane jest rozpoczęcie świadczenia dostawy w terminie gwarantującym zachowanie ciągłości dostaw. Utrzymanie standardowych 30 dni składania ofert od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji UE uniemożliwi zawarcie umowa przed dniem 02.01.2026 r., a jest to konieczne dla zachowania ciągłości dostaw. Za zastosowaniem przedmiotowej przesłanki przemawia również fakt, że ze względu na charakter zamówienia przygotowanie przez Wykonawców ofert nie powinno być czasochłonne, wobec czego skrócenie terminu składania ofert nie powinno w żaden sposób wpłynąć na konkurencyjność postępowania. W świetle powyższego zasadnym jest uznać, że występują okoliczności uzasadniające zastosowanie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44423400 Schilder und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje wykonanie i sukcesywną dostawę tablic rejestracyjnych dla UM Lublin oraz odbiór i likwidacja zużytych tablic rejestracyjnych : 1) tablice rejestracyjne samochodowe zwyczajne jednorzędowe – 44450 szt. 2) tablice rejestracyjne samochodowe zwyczajne dwurzędowe - 400 szt. 3) tablice rejestracyjne samochodowe indywidualne jednorzędowe - 800 szt. 4) tablice rejestracyjne samochodowe indywidualne dwurzędowe - 20 szt. 5) tablice rejestracyjne motocyklowe zwyczajne - 2000 szt. 6) tablice rejestracyjne motocyklowe indywidualne - 40 szt. 7) tablice rejestracyjne motorowerowe zwyczajne - 300 szt. 8) tablice rejestracyjne samochodowe zabytkowe jednorzędowe i jednorzędowe zmniejszone - 100 szt. 9) tablice rejestracyjne samochodowe zabytkowe dwurzędowe - 20 szt. 10) tablice rejestracyjne motocyklowe i motorowerowe zabytkowe - 30 szt. 11) tablice rejestracyjne samochodowe tymczasowe jednorzędowe – 5000 szt. 12) tablice rejestracyjne samochodowe tymczasowe dwurzędowe - 50 szt. 13) tablice rejestracyjne motocyklowe tymczasowe - 50 szt. 14) tablice rejestracyjne motorowerowe tymczasowe - 50 szt. 15) tablice rejestracyjne samochodowe zwyczajne jednorzędowe zmniejszone - 500 szt. 16) tablice rejestracyjne samochodowe tymczasowe jednorzędowe zmniejszone - 50 szt. 17) profesjonalne tablice samochodowe jednorzędowe i dwurzędowe - 40 szt. 18) profesjonalne tablice motocyklowe i motorowerowe - 30 szt. 19) tablice rejestracyjne samochodowe zwyczajne jednorzędowe i dwurzędowe, jednorzędowe zmniejszone oraz indywidualne jednorzędowe i dwurzędowe wydawane dla pojazdu elektrycznego albo pojazdu napędzanego wodorem - 1000 szt. 20) tablice rejestracyjne motocyklowe zwyczajne oraz indywidualne wydawane dla pojazdu elektrycznego albo pojazdu napędzanego wodorem - 20 szt. 21) tablice rejestracyjne motorowerowe wydawane dla motoroweru wyposażonego w silnik elektryczny - 50 szt. 22) odbiór i likwidacja zużytych tablic rejestracyjnych w szacunkowej ilości - 30000 szt.