2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy komputerów do pracy innej niż standardowa praca biurowa dla jednostek organizacyjnych UJ w Krakowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy komputerów do pracy innej niż standardowa praca biurowa dla jednostek organizacyjnych UJ w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem minimalnych parametrów i wymagań technicznych oraz funkcjonalnych zawiera załącznik A do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 713777-2025
Interne Kennung: 80.272.339.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30213200 Tablettcomputer, 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0001