See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa sieci WLAN z wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa sieci WLAN z wyposażeniem w ramach Realizacja projektu pn. Rozwój dla bezpiecznej przestrzeni e-zdrowia w ramach Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027. Priorytet 1: Fundusze europejskie dla wielkopolskiej gospodarki. Działanie 1.3 Rozwój e-usług i e-zasobów publicznych – zgodnie z warunkami, szczegółowym opisem i ilością określoną w Załączniku nr 23.3.1 do SWZ – Pakiet nr 1 „Formularz cenowy wraz z Szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia” oraz Załączniku nr 23.3.2 do SWZ – Pakiet nr 2 „Formularz cenowy wraz z Szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia /zestawieniem wymaganych – oferowanych parametrów technicznych i użytkowych /ocenialnych”
Vorherige Bekanntmachung: 693575-2025
Interne Kennung: DZ-751-73/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30213200 Tablettcomputer, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 1 - Rozbudowa sieci WLAN
Beschreibung: Rozbudowa sieci WLAN z wyposażeniem: • Przełączniki sieciowe (20 szt) • Access Point (110 szt) • Licencje Access Point • Oprogramowanie do zarządzania siecią • Instalacja i budowa tras kablowych • Konfiguracja, parametryzacja, dokumentacja
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 30230000 Computerbezogene Geräte, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 2- Dostawa tabletów
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą tabletów
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer