See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Metaalzouten en chemicaliën
Beschreibung: Levering metaalzouten en chemicaliën Levering van metaalzouten en chemicaliën conform Inschrijvingsleidraad.
Interne Kennung: 25.0540327
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24962000 Chemikalien für die Wasseraufbereitung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IJzer (III) chloride
Beschreibung: Levering van IJzer (III) chloride circa 2.200.000 kg per jaar. De omvang is gebaseerd op prognoses waarbij nadrukkelijk vermeld wordt dat aan deze prognose geen rechten kunnen worden ontleend.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: initiële looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid voor Opdrachtgever de Overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden drie (3) maal voor de duur van twee (2) jaar te verlengen.
Los: LOT-0002
Titel: Polyaluminium(III)chloride
Beschreibung: Levering van Polyaluminium(III)chloride circa 120.000 kg per jaar. De omvang is gebaseerd op prognoses waarbij nadrukkelijk vermeld wordt dat aan deze prognose geen rechten kunnen worden ontleend.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 24312123 Polyaluminiumchlorid
Los: LOT-0003
Titel: Magnesiumchloride
Beschreibung: Levering van Magnesiumchloride circa 900.000 kg per jaar. De omvang is gebaseerd op prognoses waarbij nadrukkelijk vermeld wordt dat aan deze prognose geen rechten kunnen worden ontleend.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 14782000 Magnesium
Los: LOT-0004
Titel: Magnesiumhydroxide
Beschreibung: Levering van Magnesiumhydroxide circa 260.000 kg per jaar. De omvang is gebaseerd op prognoses waarbij nadrukkelijk vermeld wordt dat aan deze prognose geen rechten kunnen worden ontleend.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 24212650 Magnesiumhydroxid
Los: LOT-0005
Titel: Natronloog
Beschreibung: Levering van Natronloog circa 150.000 kg per jaar. De omvang is gebaseerd op prognoses waarbij nadrukkelijk vermeld wordt dat aan deze prognose geen rechten kunnen worden ontleend.
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 24311520 Natriumhydroxid
Los: LOT-0006
Titel: Natriumhypochloriet
Beschreibung: Levering van Natriumhypochloriet circa 60.000 kg per jaar. De omvang is gebaseerd op prognoses waarbij nadrukkelijk vermeld wordt dat aan deze prognose geen rechten kunnen worden ontleend.
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 24312220 Natriumhypochlorit
Los: LOT-0007
Titel: Fe2 product t.b.v. licht slib bestrijding
Beschreibung: Levering van Fe2 product t.b.v. licht slib bestrijding circa 10.000 kg per jaar. De omvang is gebaseerd op prognoses waarbij nadrukkelijk vermeld wordt dat aan deze prognose geen rechten kunnen worden ontleend.
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse