2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklidové služby v objektech Plovárny Hranice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění komplexních úklidových služeb v areálu Plovárny Hranice na adrese Žáčkova 2042, Hranice, a to včetně objektu letního koupaliště. Plnění zahrnuje denní úklidový servis a noční úklidový servis v budově plovárny, úklidové práce v budově letního koupaliště a realizaci desinfekčního plánu včetně pravidelné aplikace a střídání dezinfekčních prostředků s potřebnou dobou expozice. Služby budou poskytovány průběžně s cílem zajištění trvale vysokého hygienického standardu všech prostor, zejména s ohledem na požadavky provozu bazénu pro veřejnost. Bližší specifikace je uvedena v rámci jednotlivých příloh.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1