See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerinzicht Procescoordinator Toekomsttuin
Beschreibung: Functioneren als aanspreekpunt en sparringpartner voor professionals. Faciliteren van integrale besprekingen als onafhankelijk voorzitter. Verzorgen van kwartaalrapportages. Het verzorgen van de opdrachtverstrekking en coördinatie van de Expertisepoule: Het administratief verstrekken van de aanvullende opdrachten (addenda) aan de 7 deelnemende partnerorganisaties (Stimenz, SJNV, Jeugdbescherming Gelderland, Leger des Heils, William Schikker Groep, Veilig Thuis NOG, Moviera). Het (inhoudelijk) bijeenbrengen en uitbreiden van de poule, o.a. met aanvullende expertise (zoals volwassen GGZ en verslavingszorg). Het faciliteren van de inhuur van benodigde externe expertise. Het leveren van organisatorische ondersteuning, o.a. voor: Ondersteuning met betrekking tot de bouwstenen. Monitoring en evaluatie. Organisatie van oogstdagen en stuurgroepen NOG. Communicatie en PR.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamisch aankoop systeem
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000