See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług pocztowych i kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pocztowych i kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym.
Vorherige Bekanntmachung: 671080-2025
Interne Kennung: 2812.18.2025.EB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64120000 Kurierdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Usługi pocztowe powszechne w obrocie krajowym i zagranicznym;
Beschreibung: Usługi pocztowe powszechne w obrocie krajowym i zagranicznym;
Interne Kennung: Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Szczegółowe informacje w zakresie prawa opcji zostały zawarte w dokumentach zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: Część II - Usługi kurierskie
Beschreibung: Usługi kurierskie
Interne Kennung: Część II
Haupteinstufung (cpv): 64120000 Kurierdienste
Los: LOT-0005
Titel: Część III - Usługi nadawania przesyłek w formie palet w obrocie krajowym
Beschreibung: Usługi nadawania przesyłek w formie palet w obrocie krajowym
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0006
Titel: Część IV - Usługi nadawania przesyłek w formie palet w obrocie zagranicznym na terenie Europy.
Beschreibung: Usługi nadawania przesyłek w formie palet w obrocie zagranicznym na terenie Europy.
Interne Kennung: Część IV