856331-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Usługa utworzenia i prowadzenia punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych na terenie gminy Kęty od 01.04.2026 r. do 31.03.2027 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa utworzenia i prowadzenia punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych na terenie gminy Kęty od 01.04.2026 r. do 31.03.2027 r.
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje: Utworzenie i prowadzenie na terenie Gminy Kęty co najmniej dwóch ogólnodostępnych Gminnych Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, zwanych dalej PSZOK, w okresie 33 miesięcy, nie wcześniej niż od 01.04.2026 r. do 31.03.2027 r., w tym co najmniej jeden na terenie Miasta Kęty, aby zgodnie z art. 3 ust. 2 pkt 6 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, umożliwić wszystkim mieszkańcom gminy łatwy dostęp do punktów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. 2. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, o którym mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 ustawy. 2.1. Zakres przewidywanych usług do udzielenia: Zamówienia polegać będą na powtórzeniu tych samych usług, które zostały opisane w zamówieniu podstawowym. 2.2. Zamawiający przewiduje, iż wartość zamówienia przewidzianego do udzielenia może wynieść maksymalnie do 90% wartości zamówienia podstawowego. 2.3. Warunki, na jakich zamówienie (powtórzenie podobnych usług) zostanie udzielone: 2.3.1.w przypadku wyczerpania kwoty, o której mowa w § 4 ust. 21 umowy, 2.3.2.w przypadku przedłużającej się procedury udzielenia kolejnego zamówienia w procedurze otwartej, przez co należy rozumieć również brak rozstrzygnięcia postępowania w takiej procedurze; 2.3.3.udzielenie zamówienia zostanie poprzedzone przeprowadzeniem postępowania w trybie z wolnej ręki, po przeprowadzeniu negocjacji z Wykonawcą, 2.3.4.stawki jednostkowe wynagrodzenia będą podlegały negocjacji.
Interne KennungZP.271.53.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 63122000 Lagerhaltung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje: Utworzenie i prowadzenie na terenie Gminy Kęty co najmniej dwóch ogólnodostępnych Gminnych Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, zwanych dalej PSZOK, w okresie 33 miesięcy, nie wcześniej niż od 01.04.2026 r. do 31.03.2027 r., w tym co najmniej jeden na terenie Miasta Kęty, aby zgodnie z art. 3 ust. 2 pkt 6 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, umożliwić wszystkim mieszkańcom gminy łatwy dostęp do punktów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.