2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leasing van fietsen
Beschreibung: Vanuit de mobiliteitsvisie (o.a. verduurzamen en vergroenen van verplaatsingen) en vanuit de welzijnsvisie van Aquafin (o.a. aanmoedigen van mentale fitheid en algemene gezondheid) biedt Aquafin haar werknemers de kans om toe te treden tot een fietsleaseplan om zo voor woon-werkverkeer en privé gebruik het fietsen aan te moedigen. Het huidige plan is nu al 4 jaar in voege en 400 Aquafinners tekenden reeds in om via dit plan een fiets aan te schaffen.
Interne Kennung: PPP0N3-4655/5933/PRO/BK/2024/00255
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34430000 Fahrräder
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PRO/BK/2024/00255_1