856405-2025 - Ergebnis
Polen – Personenkraftwagen – Dostawa pojazdów nieoznakowanych o podwyższonych parametrach przeznaczonych pod adaptację na pojazdy RD - VIDEO z videorejestratorem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa pojazdów nieoznakowanych o podwyższonych parametrach przeznaczonych pod adaptację na pojazdy RD - VIDEO z videorejestratorem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup pojazdów w nadwoziu sedan/hatchback lub liftback (zgodnie z definicją Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR) kategorii M1, o nadwoziu zamkniętym z dachem. W ramach zamówienia Zamawiający zakupi 3 pojazdy. Szczegółowe wymagania dot. przedmiotu zamówienia zostały wskazane w opisie przedmiotu zamówienia - to jest w Specyfikacji Technicznej oraz we wzorze umowy, stanowiących załączniki do SWZ
Vorherige Bekanntmachung716738-2025
Interne KennungWS-ZF.2380.71.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa pojazdów nieoznakowanych o podwyższonych parametrach przeznaczonych pod adaptację na pojazdy RD - VIDEO z videorejestratorem.