856418-2025 - Wettbewerb
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Autobusowy publiczny transport zbiorowy realizowany na potrzeby Gminy Kąty Wrocławskie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAutobusowy publiczny transport zbiorowy realizowany na potrzeby Gminy Kąty Wrocławskie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego organizowanego przez Gminę Kąty Wrocławskie, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej SWZ) oraz projektowanych postanowieniach umowy (PPU) i załącznikach do PPU.
Interne KennungZP.271.84.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1) Podstawowy maksymalny okres zamówienia jest szacowany na 60 miesięcy (w przypadku rozpoczęcia świadczenia usługi z dniem 01.01.2026r.) 2) Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zleceniu wykonania zamówienia przez kolejny maksymalnie 12 miesięczny okres realizacji tj. od dnia 01.01.2031r. – nie dłużej niż do dnia 31. 12.2031r. 3) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, o którym mowa w pkt 2 składając Wykonawcy oświadczenie woli nie później niż do dnia 31.10.2030 r. 4) Zamówienie objęte prawem opcji będzie realizowane na zasadach określonych w umowie, stosując odpowiednio postanowienia jak dla zamówienia podstawowego. Szczegółowy opis opcji oraz warunki skorzystania z prawa opcji określone zostały w PPU