2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych w zarządzie Gminy Wadowice w styczniu 2026 roku dla zakresu 1 – art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie miasta Wadowice w Gminie Wadowice w styczniu w roku 2026 w zakresie odśnieżania, zwalczania śliskości zimowej, odśnieżania interwencyjnego, usuwania wraz z wywozem pokrywy śnieżnej.
Interne Kennung: IR.271.83.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001