See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Algemeen onderhoud van de gebouwen van het OCMW van Vorst (RT-RVT Val des Roses en centrale administratie)
Beschreibung: Algemeen onderhoud van de gebouwen van het OCMW van Vorst (RT-RVT Val des Roses en centrale administratie)
Interne Kennung: PPP0FV-417/5024/2025-119
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Algemeen onderhoud voor het RT-RVT Val des Roses
Beschreibung: Algemeen onderhoud voor het RT-RVT Val des Roses
Interne Kennung: 2025-119_1
Los: LOT-0002
Titel: Algemeen onderhoud van het gebouw gelegen aan de Jean-Baptiste Vanpe-straat 50
Beschreibung: Algemeen onderhoud van het gebouw gelegen aan de Jean-Baptiste Vanpe-straat 50
Interne Kennung: 2025-119 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Algemeen onderhoud van het gebouw gelegen aan de Rue du Curé, 35
Beschreibung: Algemeen onderhoud van het gebouw gelegen aan de Rue du Curé, 35
Interne Kennung: 2025-119 3_3