856470-2025 - Ergebnis
Polen – Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft – SZP/243-277/2025 Dostawa stanowiska do testów wibracyjnych w ramach projektu pn.”Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSZP/243-277/2025 Dostawa stanowiska do testów wibracyjnych w ramach projektu pn.”Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa stanowiska do testów wibracyjnych w ramach projektu pn.”Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego” finansowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, montaż, instalację i uruchomienie, instruktaż oraz sprawdzenie poprawności działania w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego. Wszystkie koszty związane z wykonywaniem przedmiotu umowy w tym dostawa, ubezpieczenie, ryzyko, uruchomienie i instruktaż ponosi Wykonawca. Zamawiający oświadcza, że przedmiot niniejszej umowy dofinansowany został z Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021 – 2027, Priorytet 1 Fundusze Europejskie na rzecz przedsiębiorczego Dolnego Śląska. Działanie 1.1. Rozwój jednostek naukowych, Typ 1.1.A Inwestycje w rozwój publicznej infrastruktury badawczej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 SWZ. 4. Kod CPV: 38970000-5 Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne 5. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. obejmować wszystkie usługi niezbędne do zrealizowania przedmiotu zamówienia. 6. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, ul. Długa 61, 50-370 Wrocław, budynek M6, pok. 23 7. Termin realizacji Umowy wynosi do 9 miesięcy od dnia zawarcia Umowy, nie później niż do dnia 30.09.2026 r. ze względu na okres realizacji projektu współfinansowanego ze środków zewnętrznych. 8. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 9. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 10. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 24/02/2026 (90 dni). 11. Oferta musi składać się z: 11.1. formularza ofertowego Wykonawcy – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia, wskazującego w szczególności cenę ofertową za całość przedmiotu zamówienia) 11.2. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e- Zamówienia 11.3. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; 11.4. (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 3.3 SWZ; 11.5. (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; 11.6. dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 17 SWZ; 11.7. (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp. 11.8. Załącznika nr 3 do SWZ OPZ - opisu oferowanego przedmiotu zamówienia (specyfikacji technicznej) wraz z ze Specyfikacją Wynagrodzenia – potwierdzającego spełnienie przez Wykonawcę wymagań Zamawiającego (wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców). Wykonawca składa wraz z Ofertą odpowiednio wypełniony i podpisany Załącznik nr 3 do SWZ OPZ. Za przedmiotowy środek dowodowy Zamawiający uznaje wskazane przez Wykonawcę w Załączniku 3 do SWZ OPZ – oferowane przez Wykonawcę parametry. Wymóg wskazania: „Nazwa, typ, model i producent” nie stanowi przedmiotowego środka dowodowego. Zgodnie z art. 107 uPzp, w przypadku, gdy Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie (aktualnych na dzień ich złożenia). Zasady tej nie stosuje się, jeżeli pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. 12. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale VI SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu. 13. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 13.1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 13.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 13.3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 13.4. zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający stawia warunek w powyższym zakresie. Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że zrealizował należycie w okresie ostatnich czterech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej 1 (jedno) zamówienie dotyczące dostawy stanowiska do testów wibracyjnych o wartości minimum 300 000,00 zł netto. (Dla ww. wartości wykazanych przez Wykonawcę w walucie innej niż PLN, Zamawiający przyjmie przelicznik według średniego kursu Narodowego Banku Polskiego dla danej waluty z dnia wszczęcia niniejszego postępowania (tj. z dnia opublikowania ogłoszenia o zamówieniu w DUUE).
Vorherige Bekanntmachung752602-2025
Interne KennungSZP/243-277/2025 Dostawa stanowiska do testów wibracyjnych w ramach projektu pn.”Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa stanowiska do testów wibracyjnych w ramach projektu pn.”Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego” finansowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, montaż, instalację i uruchomienie, instruktaż oraz sprawdzenie poprawności działania w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego. Wszystkie koszty związane z wykonywaniem przedmiotu umowy w tym dostawa, ubezpieczenie, ryzyko, uruchomienie i instruktaż ponosi Wykonawca. Zamawiający oświadcza, że przedmiot niniejszej umowy dofinansowany został z Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021 – 2027, Priorytet 1 Fundusze Europejskie na rzecz przedsiębiorczego Dolnego Śląska. Działanie 1.1. Rozwój jednostek naukowych, Typ 1.1.A Inwestycje w rozwój publicznej infrastruktury badawczej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 SWZ. 4. Kod CPV: 38970000-5 Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne 5. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. obejmować wszystkie usługi niezbędne do zrealizowania przedmiotu zamówienia.
Interne KennungLotA