2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění standardů kybernetické bezpečnosti v Městské nemocnici Ostrava
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je implementace technických opatření, která povedou ke zvýšení kybernetické bezpečnosti v prostředí zadavatele. Konkrétně budou v rámci této veřejné zakázky dodávány a implementovány následující bezpečnostní nástroje: - nástroj pro ochranu integrity komunikačních sítí (firewally, nástroj/platforma pro správu a vyhodnocování logů firewallů, EDR); - nástroj pro sběr a vyhodnocení kybernetických bezpečnostních událostí; - řešení pro zajištění aplikační bezpečnosti; - technické řešení pro zajištění dostupnosti informací (zálohovací software, zálohovací servery, pásková knihovna, diskové pole); - nástroj pro zaznamenávání činnosti IS, KS, uživatelů, administrátorů, a to v rozsahu dle přílohy č. 1 zadávací dokumentace (technická specifikace). Součástí plnění je dále poskytování post implementačních služeb a zajištění záruky dodávaných technologií o stanovených parametrech po dobu 5 let. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Projekt 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48514000 Fernzugriffssoftwarepaket, 48820000 Server, 48510000 Kommunikationssoftwarepaket, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 48517000 IT-Softwarepaket, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 32420000 Netzausrüstung, 72263000 Software-Implementierung, 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 48820000 Server, 48514000 Fernzugriffssoftwarepaket, 48510000 Kommunikationssoftwarepaket, 48517000 IT-Softwarepaket, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 32420000 Netzausrüstung, 72263000 Software-Implementierung, 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket