2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja misji gospodarczych, giełd kooperacyjnych, warsztatów z wykorzystaniem kulinarnych marek gospodarczych o charakterze regionalnym oraz wydarzeń o charakterze gospodarczym, w ramach projektu pn. „Kujawy+Pomorze – promocja potencjału gospodarczego regionu – edycja III”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Organizacja misji gospodarczych, giełd kooperacyjnych, warsztatów z wykorzystaniem kulinarnych marek gospodarczych o charakterze regionalnym oraz wydarzeń o charakterze gospodarczym z udziałem lokalnych przedsiębiorców z sektora MŚP (tj. działających w regionie) celem promocji potencjału gospodarczego regionu oraz dziedzictwa kulinarnego Kujaw i Pomorza i rozwoju MŚP działających w gastronomii
Vorherige Bekanntmachung: 643952-2024
Interne Kennung: ZW-I.272.79.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste, 79342200 Reklamedienste, 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen, 79931000 Innenausstattungsdienste, 79952100 Organisation von Kulturveranstaltungen, 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja misji gospodarczych, giełd kooperacyjnych, warsztatów z wykorzystaniem kulinarnych marek gospodarczych o charakterze regionalnym oraz wydarzeń o charakterze gospodarczym z udziałem lokalnych przedsiębiorców z sektora MŚP (tj. działających w regionie) celem promocji potencjału gospodarczego regionu oraz dziedzictwa kulinarnego Kujaw i Pomorza i rozwoju MŚP działających w gastronomii
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste, 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen, 79952100 Organisation von Kulturveranstaltungen, 79952000 Event-Organisation