8565-2024 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Budowa zdolności przeładunkowej portu morskiego w Świnoujściu do obsługi potrzeb morskiej energetyki wiatrowej.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa zdolności przeładunkowej portu morskiego w Świnoujściu do obsługi potrzeb morskiej energetyki wiatrowej.
Beschreibung: Przedmiotem zam. pn. „Budowa zdolności przeładunkowej portu morskiego w Świnoujściu do obsługi potrzeb morskiej energetyki wiatrowej” jest rozbudowa istniejących Nabrzeży nr 1 i nr 2 wraz z rob. czerpalnymi (głęb. techniczna -10,5 m) - Odcinek I oraz bud. ścianki szczelnej wraz z zakotwieniem dla przyszłego Nabrzeża nr 3 wraz z rob. czerpalnymi (głęb. techniczna -12,5 m) i zalądowieniem cz. akwenu pom. ścianką szczelną a istniejącym nabrzeżem nr 3 – Odcinek II oraz uzyskanie pozwolenia na użytk. w ramach inwestycji pn.: „Budowa zdolności przeładunkowej portu morskiego w Świnoujściu do obsługi potrzeb mor. energetyki wiatrowej” zgodnie z przekazaną dokumentacją projektową. Pozwolenie na użytkowanie (częściowe) należy uzyskać osobno dla każdego z etap. zadania, tj. dla Odc. I i dla Odc. II. Przedsięwzięcie polega na budowie Terminalu Instalacyjnego w Św-u dla obsługi Morskich Farm Wiatrowych (MFW) oraz innych ładunków ponadgabarytowych, przestrzennych, ciężkich lub zjednostkowanych.
Interne Kennung: OZ-092/3/IPU-7/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000