See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Roboty czyścicielskie instalacji energetycznych w PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Rybnik
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi pod nazwą „Roboty czyścicielskie instalacji energetycznych w PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Rybnik”. Celem zadania jest zapewnienie prawidłowej eksploatacji oraz warunków do wykonywania prac remontowych poprzez wykonywanie prac czyścicielskich instalacji energetycznych maszynowni, pompowni, kotłowni, nawęglania, odpopielania, instalacji oczyszczania spalin oraz DEMI (demineralizacji wody) i SPW (stacji przygotowania wody) w PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Rybnik.
Vorherige Bekanntmachung: 138720-2024
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/IZE-ELR/09951/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi pod nazwą „Roboty czyścicielskie instalacji energetycznych w PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Rybnik”. Celem zadania jest zapewnienie prawidłowej eksploatacji oraz warunków do wykonywania prac remontowych poprzez wykonywanie prac czyścicielskich instalacji energetycznych maszynowni, pompowni, kotłowni, nawęglania, odpopielania, instalacji oczyszczania spalin oraz DEMI (demineralizacji wody) i SPW (stacji przygotowania wody) w PGE GiEK S.A o. Elektrownia Rybnik.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie