856558-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup oprogramowania komputerowego do wspomagania projektowania dwu-, trójwymiarowego, BIM oraz oprogramowania kosztorysowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup oprogramowania komputerowego do wspomagania projektowania dwu-, trójwymiarowego, BIM oraz oprogramowania kosztorysowego
BeschreibungZakup oprogramowania komputerowego do wspomagania projektowania dwu-, trójwymiarowego, BIM oraz oprogramowania kosztorysowego
Interne Kennung993200.271.165.2025-DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48731000 Dateisicherheitssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa 103 sztuk 36 miesięcznych subskrypcji na oprogramowanie do wspomagania projektowania dwuwymiarowego CAD
BeschreibungDostawa 103 sztuk 36 miesięcznych subskrypcji na oprogramowanie do wspomagania projektowania dwuwymiarowego CAD
Interne KennungCzęść A
Optionen
Beschreibung der OptionenZakup dodatkowych subskrypcji (maksymalnie do 30 sztuk) Oprogramowania CAD. Skorzystanie z prawa opcji nastąpi na zasadach określonych w § 3 Projektowanych postanowień umowy - Załącznik nr 2 do SWZ dla Części A
LosLOT-0002
TitelDostawa 6 sztuk 36 miesięcznych subskrypcji na oprogramowanie do projektowania trójwymiarowego BIM Kolekcji programów AEC Collection (dalej „Oprogramowanie BIM”).
BeschreibungDostawa 6 sztuk 36 miesięcznych subskrypcji na oprogramowanie do projektowania trójwymiarowego BIM Kolekcji programów AEC Collection (dalej „Oprogramowanie BIM”).
Interne KennungCzęść B
Beschreibung der OptionenZakup dodatkowych subskrypcji (maksymalnie do 2 sztuk) Oprogramowania BIM. Skorzystanie z prawa opcji nastąpi na zasadach określonych w § 3 Projektowanych postanowień umowy - Załącznik nr 2 do SWZ dla Części B
LosLOT-0003
TitelDostawa bezterminowych licencji oprogramowania do kosztorysowania typu Norma EXPERT wraz z aktualizacją licencji do Oprogramowania do kosztorysowania Norma EXPERT, tzw. Buduj z Głową na okres 36 miesięcy oraz 36-miesięcznych subskrypcji cenników budowlanych.
BeschreibungDostawa: a) 68 sztuk bezterminowych licencji oprogramowania do kosztorysowania typu Norma EXPERT wraz z aktualizacją licencji do Oprogramowania do kosztorysowania Norma EXPERT, tzw. Buduj z Głową na okres 36 miesięcy (dalej: „Oprogramowanie do Kosztorysowania”), b) 44 sztuk 36-miesięcznych subskrypcji aktualizacji licencji do Oprogramowania do kosztorysowania Norma EXPERT, tzw. Buduj z Głową. c) 112 sztuk 36-miesięcznych subskrypcji cenników budowlanych spełniających wymagania opisane w ust. 4 OPZ dla części C, który stanowi Załącznik nr 7 do SWZ. (dalej: „Subskrypcja Cenników Budowlanych”). d) Zamawiający dopuszcza możliwość dostarczenia oprogramowania równoważnego (dalej: „Oprogramowanie równoważne”) dla Oprogramowania do Kosztorysowania. W przypadku zastosowania Oprogramowania równoważnego Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć ilość licencji / subskrypcji odpowiadającą 112 sztuk 36 miesięcznych Oprogramowania do Kosztorysowania spełniających wymagania opisane w ust. 5 OPZ dla części C, który stanowi Załącznik nr 7 do SWZ.
Interne KennungCzęść C
Beschreibung der OptionenZakup maksymalnie do 30 sztuk dla każdego oprogramowania wymienionego w lit. a), c) i d). Skorzystanie z prawa opcji nastąpi na zasadach określonych w § 3 Projektowanych postanowień umowy - Załącznik nr 2 do SWZ dla Części C (C1 i C2).