2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobiele telefonie abonnementen met bijbehorend beheerplatform
Beschreibung: Door middel van deze aanbesteding wil de aanbestedende dienst een kostenbesparing realiseren en meer inzicht en grip krijgen op de mobiele abonnementen. Hiervoor wil de aanbestedende dienst nieuwe mobiele telefonie abonnementen aanschaffen die alle huidige abonnementen vervangen, met daarbij een beheerplatform en bijbehorende dienstverlening.
Interne Kennung: BIZOB-2024-NT-MRO-00227
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0000