2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie prac projektowych dotyczących budowy zbiorników retencyjnych wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych zezwalających na realizację robót budowlanych w rej ul. Władysława IV, przy ul. Siewnej oraz w rejonie ul. Stefana Kisielewskiego - z podziałem na 3 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac projektowych dotyczących budowy zbiorników retencyjnych wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych zezwalających na realizację robót budowlanych w rej ul. Władysława IV przy ul. Siewnej oraz w rejonie ul. Stefana Kisielewskiego w Krakowie. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części: 1) Część 1 - Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę zbiornika retencyjnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w rejonie ul. Władysława IV w Krakowie 2) Część 2 - Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę zbiornika retencyjnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Siewnej w Krakowie 3) Część 3 - Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę zbiornika retencyjnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Stefana Kisielewskiego w Krakowie 2.Wykonawca zobowiązuje się do wykonania prac zgodnie z zakresem i wymaganiami wskazanymi w: - Załączniku Nr 4 do SWZ tj. Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz załącznikami do OPZ, na podstawie obowiązujących w tym zakresie przepisów i norm, aktualnym poziomem wiedzy technicznej (dla cześć 1, części 2 i części 3) – Załącznik Nr 3 do SWZ tj. Projektowanymi postanowieniami umowy (dla cześć 1, części 2 i części 3) a także przy dołożeniu należytej staranności uwzględniając zasadę oszczędnego i racjonalnego wydatkowania środków finansowych na realizację przedmiotowej inwestycji przy uzyskaniu jak najlepszych standardów jakościowych, stosując rozwiązania projektowe zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz uwzględniających racjonalne gospodarowanie zasobami według następujących kategorii: dobór materiałów, rozwiązania funkcjonalne, zagospodarowania terenu (zagospodarowanie terenu z poszanowaniem środowiska przyrodniczego). 3. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań (zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy Pzp) tj. projekt budowlany zbiornika retencyjnego. W związku z powyższym w zakresie spełnienia warunku wiedzy i doświadczenia (pkt. 8.8.1 SWZ - dla Części 1 i Części 2 i Części 3), warunku dysponowania odpowiednim potencjałem osobowym (pkt. 8.8.1 lit. „b” i lit. „e” i lit. „h” SWZ oraz pkt. 17.1 lit. b SWZ - dla Części 1 i Części 2 i Części 3) Zamawiający wymaga spełnienia tych warunków przez Wykonawcę a tym samym nie dopuszcza ich spełnienia przy pomocy powołania się na zasoby podmiotów trzecich. Kluczowe części musza być realizowane przez Wykonawcę jego własnymi siłami bez możliwość powierzenia ich podwykonawcom. Szczegóły zawarto w pkt. 5.8) Specyfikacji. 4. Zamawiający wymaga minimalnego okresu gwarancji i rękojmi na całość przedmiotu zamówienia – minimum 2 lata (tj. 24 miesiące). Okres gwarancji na przedmiot zamówienia rozpoczyna się od daty zakończenia ostatniego etapu potwierdzony końcowym protokołem zdawczo – odbiorczym. 5. Termin wykonania do 13 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Realizacja zamówienia będzie odbywać się etapowo. Szczegóły zawarto w pkt. 6) Specyfikacji oraz par. 4 PPU
Interne Kennung: ZP.261.38.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1- ul. Władysława IV w Krakowie - opracowanie dokumentacji projektowej na budowę zbiornika retencyjnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na budowę zbiornika retencyjnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w rejonie ul. Władysława IV w Krakowie. Zamówienie obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej (kompletnego projektu budowlanego i wykonawczego), Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (ogólnej i szczegółowej), przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich, uzyskanie wszystkich niezbędnych opinii wraz z uzgodnieniami, zgodami, zgłoszeniami, decyzjami formalno-prawnymi i innymi dokumentami niezbędnymi do złożenia wniosku, złożenie wniosku w imieniu Zamawiającego o decyzję administracyjną na realizację robót oraz uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznych lub posiadających rygor natychmiastowej wykonalności decyzji zezwalających na realizację robót budowlanych obejmujących budowę: a) zbiornika retencyjnego na działce nr 328/90 obręb NH-410 jedn. ewidencyjna Nowa Huta o parametrach określonych w opracowaniu pn. Inwentaryzacja oraz modelowanie kanalizacji opadowej zlewni wylotów nr 6N – zlewnia ,,Łowińskiego oraz 8N – zlewnia Makuszyńskiego, b) zbiornika otwartego o kształcie nieregularnym, c) dopływu do zbiornika realizowanego przy poprzez kanał DN800 z komory wyposażonej w zastawki kanałowe, którą projektuje się w miejscu istniejącej studni o ID: 28101, d) odpływ wód deszczowych ze zlewni realizowany będzie istniejącym układem, kanałem DN800, e) komory przelewowej lub komory zasuw w zależności od przyjętego wariantu, przekładek kolidujących z projektowaną inwestycją istniejącego uzbrojenia terenu 2.Wykonawca zobowiązuje się do wykonania prac zgodnie z zakresem i wymaganiami wskazanymi w: - Załączniku Nr 4 do SWZ tj. Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz załącznikami do OPZ, na podstawie obowiązujących w tym zakresie przepisów i norm, aktualnym poziomem wiedzy technicznej – Załącznik Nr 3 do SWZ tj. Projektowanymi postanowieniami umowy a także przy dołożeniu należytej staranności uwzględniając zasadę oszczędnego i racjonalnego wydatkowania środków finansowych na realizację przedmiotowej inwestycji przy uzyskaniu jak najlepszych standardów jakościowych, stosując rozwiązania projektowe zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz uwzględniających racjonalne gospodarowanie zasobami według następujących kategorii: dobór materiałów, rozwiązania funkcjonalne, zagospodarowania terenu (zagospodarowanie terenu z poszanowaniem środowiska przyrodniczego). 3. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań (zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy Pzp) tj. projekt budowlany zbiornika retencyjnego. Szczegóły opisano i zawarto w pkt. 5.8) Specyfikacji. 4. Zamawiający wymaga minimalnego okresu gwarancji i rękojmi na całość przedmiotu zamówienia – minimum 2 lata (tj. 24 miesiące). Okres gwarancji na przedmiot zamówienia rozpoczyna się od daty zakończenia ostatniego etapu potwierdzony końcowym protokołem zdawczo – odbiorczym. 5. Termin wykonania do 13 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Realizacja zamówienia będzie odbywać się etapowo. Szczegóły zawarto w pkt. 6) Specyfikacji oraz par. 4 PPU
Interne Kennung: Cześć 1 - ZP.261.38.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2- ul. Siewna w Krakowie - opracowanie dokumentacji projektowej na budowę zbiornika retencyjnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na budowę zbiornika retencyjnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Siewnej w Krakowie. Zamówienie obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej (kompletnego projektu budowlanego i wykonawczego), Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (ogólnej i szczegółowej), przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich, uzyskanie wszystkich niezbędnych opinii wraz z uzgodnieniami, zgodami, zgłoszeniami, decyzjami formalno - prawnymi i innymi dokumentami niezbędnymi do złożenia wniosku, złożenie wniosku w imieniu Zamawiającego o decyzję administracyjną na realizację robót oraz uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznych lub posiadających rygor natychmiastowej wykonalności decyzji zezwalających na realizację robót budowlanych obejmujących budowę: a) zbiornika retencyjnego na działce nr 406/9 obr. K-43 jedn. ewid. Krowodrza o parametrach określonych w opracowaniu pn. „Inwentaryzacja i modelowanie kanalizacji opadowej zlewni wylotu Nr 72K – zlewnia „Zawodzie”, b) komory przelewowej na kanale o przekroju jajowym 600/900 w ul. Siewnej z realizacją krawędzi przelewowej c) kanału stanowiącego połączenie ze zbiornikiem d) kanału odprowadzającego wody opadowe ze zbiornika retencyjnego do kanalizacji deszczowej w ul. Siewnej wraz z zabudową nowej studni z klapą zwrotną zapobiegającą przepływowi wstecznemu, e) komór zasuw, f) przekładek kolidujących z projektowaną inwestycją istniejącego uzbrojenia terenu, g) koordynacja działań i współpraca z Wykonawcą dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla realizowanego przez Zarząd Zieleni Miejskiej zadania pn. „Park przy ul. Siewnej” w zakresie lokalizacji obiektu, zapewnienia komunikacji niezbędnej dla prac związanych z budową oraz przyszłym utrzymaniem i konserwacją zbiornika wraz infrastrukturą towarzyszącą. 2.Wykonawca zobowiązuje się do wykonania prac zgodnie z zakresem i wymaganiami wskazanymi w: - Załączniku Nr 4 do SWZ tj. Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz załącznikami do OPZ, na podstawie obowiązujących w tym zakresie przepisów i norm, aktualnym poziomem wiedzy technicznej – Załącznik Nr 3 do SWZ tj. Projektowanymi postanowieniami umowy a także przy dołożeniu należytej staranności uwzględniając zasadę oszczędnego i racjonalnego wydatkowania środków finansowych na realizację przedmiotowej inwestycji przy uzyskaniu jak najlepszych standardów jakościowych, stosując rozwiązania projektowe zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz uwzględniających racjonalne gospodarowanie zasobami według następujących kategorii: dobór materiałów, rozwiązania funkcjonalne, zagospodarowania terenu (zagospodarowanie terenu z poszanowaniem środowiska przyrodniczego). 3. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań (zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy Pzp) tj. projekt budowlany zbiornika retencyjnego. Szczegóły zawarto w pkt. 5.8) Specyfikacji. 4. Zamawiający wymaga minimalnego okresu gwarancji i rękojmi na całość przedmiotu zamówienia – minimum 2 lata (tj. 24 miesiące). Okres gwarancji na przedmiot zamówienia rozpoczyna się od daty zakończenia ostatniego etapu potwierdzony końcowym protokołem zdawczo – odbiorczym. 5. Termin wykonania do 13 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Realizacja zamówienia będzie odbywać się etapowo. Szczegóły zawarto w pkt. 6) Specyfikacji oraz par. 4 PPU
Interne Kennung: Część 2 - ZP.261.38.2025
Los: LOT-0003
Titel: Część 3- ul. Stefana Kisielewskiego w Krakowie - opracowanie dokumentacji projektowej na budowę zbiornika retencyjnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na budowę zbiornika retencyjnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy Stefana Kisielewskiego w Krakowie. Zamówienie obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej (kompletnego projektu budowlanego i wykonawczego), Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (ogólnej i szczegółowej), przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich, uzyskanie wszystkich niezbędnych opinii wraz z uzgodnieniami, zgodami, zgłoszeniami, decyzjami formalno - prawnymi i innymi dokumentami niezbędnymi do złożenia wniosku, złożenie wniosku w imieniu Zamawiającego o decyzję administracyjną na realizację robót oraz uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznych lub posiadających rygor natychmiastowej wykonalności decyzji zezwalających na realizację robót budowlanych obejmujących budowę: a) zbiornika retencyjnego na działce nr 841/447 obr. 10 jedn. ewid. Nowa Huta o parametrach objętościowych określonych w opracowaniu pn. . „Inwentaryzacja oraz modelowanie kanalizacji opadowej zlewni wylotów nr 6N - zlewnia „Łowińskiego” oraz 8N - zlewnia „Makuszyńskiego”; b) komory wyposażonej w zastawki kanałowe; c) kanału dopływowego stanowiącego połączenie komory ze zbiornikiem; d) kanału odprowadzającego wody opadowe ze zbiornika retencyjnego do kanalizacji deszczowej z regulatorem przepływu lub zastawką regulacyjną; e) systemu automatyki zapewniającego przejmowanie przez zbiornik 100% wód opadowych w czasie trwania deszczy o dużej intensywności; f) przekładek istniejącego uzbrojenia terenu kolidujących z projektowaną inwestycją; g) zagospodarowania terenu działki nr 841/447 NH-10 – poprzez zaprojektowanie m.in.: dojazdu do zbiornika, ciągów pieszych, elementów małej architektury, zieleni itp. 2.Wykonawca zobowiązuje się do wykonania prac zgodnie z zakresem i wymaganiami wskazanymi w: - Załączniku Nr 4 do SWZ tj. Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz załącznikami do OPZ, na podstawie obowiązujących w tym zakresie przepisów i norm, aktualnym poziomem wiedzy technicznej – Załącznik Nr 3 do SWZ tj. Projektowanymi postanowieniami umowy a także przy dołożeniu należytej staranności uwzględniając zasadę oszczędnego i racjonalnego wydatkowania środków finansowych na realizację przedmiotowej inwestycji przy uzyskaniu jak najlepszych standardów jakościowych, stosując rozwiązania projektowe zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz uwzględniających racjonalne gospodarowanie zasobami według następujących kategorii: dobór materiałów, rozwiązania funkcjonalne, zagospodarowania terenu (zagospodarowanie terenu z poszanowaniem środowiska przyrodniczego). 3. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań (zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy Pzp) tj. projekt budowlany zbiornika retencyjnego. Szczegóły zawarto w pkt. 5.8) Specyfikacji. 4. Zamawiający wymaga minimalnego okresu gwarancji i rękojmi na całość przedmiotu zamówienia – minimum 2 lata (tj. 24 miesiące). Okres gwarancji na przedmiot zamówienia rozpoczyna się od daty zakończenia ostatniego etapu potwierdzony końcowym protokołem zdawczo – odbiorczym. 5. Termin wykonania do 13 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Realizacja zamówienia będzie odbywać się etapowo. Szczegóły zawarto w pkt. 6) Specyfikacji oraz par. 4 PPU
Interne Kennung: Część 3 - ZP.261.38.2025