See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wywóz odpadów komunalnych z obiektów drogowych i kolejowych przejść granicznych w woj. lubelskim.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wywóz odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z drogowych i kolejowych przejść granicznych położonych w województwie lubelskim oraz najem kontenerów i pojemników do gromadzenia odpadów. Odpady gromadzone są w kontenerach KP-7 oraz w pojemnikach o poj. 1,1 m3. 2. Postępowanie o udzielenie zamówienia zostało podzielone na siedem części.
Vorherige Bekanntmachung: 734606-2024
Interne Kennung: ZP.4311.41.2024.MGS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Działając na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (dalej zwaną "ustawą Pzp") zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy od terminu minimalnego określonego w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp, z uwagi na to, że składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Komunikacja pomiędzy zamawiającym a wykonawcami, w tym: składanie ofert, oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz przekazywanie informacji, odbywa się elektronicznie wyłącznie za pośrednictwem Platformy https://lzopg.ezamawiajacy.pl. 2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie: art. 108 ust. 1 i art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, oraz art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. 3. Ofertę i ww. oświadczenia, składa się w formie elektronicznej tj. w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 4. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 5. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych: 1) w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia: a) informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Pzp sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem, b) oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2024 r. poz. 594 z późn. zm.), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę lub ofertę częściową, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty lub oferty częściowej niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej (załącznik nr 7 do SWZ), c) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzone nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, d) oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu (JEDZ) o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 3-6 ustawy Pzp (załącznik nr 6 do SWZ). W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia dokumenty i oświadczenia wymienione w lit. a-d składa każdy z wykonawców. 2) w celu potwierdzenia spełniania przez wykonawcę warunków udziału w postępowaniu: aktualna koncesja na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie obrotu energią elektryczną wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki na podstawie przepisów ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz. U. z 2024 r. poz. 266 z późn. zm.). 6. Wszelkie informacje na temat postępowania są zawarte w dokumentach zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wywóz odpadów komunalnych z Drogowego Przejścia Granicznego w Dołhobyczowie, gmina Dołhobyczów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wywóz odpadów komunalnych z Drogowego Przejścia Granicznego w Dołhobyczowie, gmina Dołhobyczów, odpady będą gromadzone w kontenerach KP-7 i pojemnikach o poj. 1,1m3, zakres zamówienia obejmuje: a) wywóz odpadów w ilościach szacunkowych: odpady zmieszane - 580 m3; odpady segregowane - papier - 92,40 m3; odpady segregowane - metale, tworzywa sztuczne - 39,60 m3; odpady segregowane - szkło - 13,20 m3, b) najem pojemnika o poj. 1,1m3 - 3 szt.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Wywóz odpadów komunalnych z Drogowego Przejścia Granicznego w Zosinie, gmina Horodło
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wywóz odpadów komunalnych z Drogowego Przejścia Granicznego w Zosinie, gmina Horodło, odpady będą gromadzone w kontenerach KP-7 i pojemnikach o poj. 1,1m3, zakres zamówienia obejmuje: wywóz odpadów w ilościach szacunkowych: odpady zmieszane - 330 m3; odpady segregowane - papier - 23,10 m3; odpady segregowane - metale, tworzywa sztuczne - 20,90 m3; odpady segregowane - szkło - 18,70 m3.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Wywóz odpadów komunalnych z Drogowego Przejścia Granicznego w Hrebennem, gmina Lubycza Królewska
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wywóz odpadów komunalnych z Drogowego Przejścia Granicznego w Hrebennem, gmina Lubycza Królewska, odpady będą gromadzone w kontenerach KP-7 i pojemnikach o poj. 1,1m3, zakres zamówienia obejmuje: a) wywóz odpadów w ilościach szacunkowych: odpady zmieszane - 800 m3; odpady segregowane - papier - 60 m3; odpady segregowane - metale, tworzywa sztuczne - 10 m3; odpady segregowane - szkło - 2 m3, b) najem kontenera KP-7 - 2 szt.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Wywóz odpadów komunalnych z Drogowego i Kolejowego Przejścia Granicznego w Dorohusku, gmina Dorohusk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wywóz odpadów komunalnych z Drogowego i Kolejowego Przejścia Granicznego w Dorohusku, gmina Dorohusk, odpady będą gromadzone w kontenerach KP-7 i pojemnikach o poj. 1,1m3, zakres zamówienia obejmuje: a) wywóz odpadów w ilościach szacunkowych: odpady zmieszane - 1100 m3; odpady segregowane - papier - 30 m3; odpady segregowane - metale, tworzywa sztuczne - 10 m3; odpady segregowane - szkło - 4 m3.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Wywóz odpadów komunalnych z Drogowego i Kolejowego Przejścia Granicznego w Terespolu, miasto Terespol
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wywóz odpadów komunalnych z Drogowego i Kolejowego Przejścia Granicznego w Terespolu, miasto Terespol, odpady będą gromadzone w kontenerach KP-7 i pojemnikach o poj. 1,1m3, zakres zamówienia obejmuje: a) wywóz odpadów w ilościach szacunkowych: odpady zmieszane - 1400 m3; odpady segregowane - papier - 504 m3; odpady segregowane - tworzywa sztuczne - 11 m3; odpady segregowane - szkło - 3,30 m3, b) najem kontenera KP-7 - 3 szt.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Wywóz odpadów komunalnych z Terminala Weterynaryjno - Sanitarnego w Kobylanach, gmina Terespol
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wywóz odpadów komunalnych z Terminala Weterynaryjno - Sanitarnego w Kobylanach, gmina Terespol, odpady będą gromadzone w kontenerach KP-7 i pojemnikach o poj. 1,1m3, zakres zamówienia obejmuje: a) wywóz odpadów w ilościach szacunkowych: odpady zmieszane - 168 m3; odpady segregowane - papier - 3,30 m3.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Wywóz odpadów komunalnych z Drogowego Przejścia Granicznego w Kukurykach, gmina Terespol
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wywóz odpadów komunalnych z Drogowego Przejścia Granicznego w Kukurykach, gmina Terespol, odpady będą gromadzone w kontenerach KP-7 i pojemnikach o poj. 1,1m3, zakres zamówienia obejmuje: a) wywóz odpadów w ilościach szacunkowych: odpady zmieszane - 1295 m3; odpady segregowane - papier - 59 m3; odpady segregowane - tworzywa sztuczne - 14 m3; odpady segregowane - szkło - 2,20 m3, b) najem kontenera KP-7 - 3 szt.
Interne Kennung: Część nr 7