2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa podzespołów do broni
Beschreibung: Dostawa podzespołów do broni z podziałem na 3 zadania.
Interne Kennung: 021/PO/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35341000 Teile für Leichtfeuerwaffen
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa podzespołów do 7,62 mm karabinu maszynowego M 240 12976814
Beschreibung: Dostawa podzespołów do 7,62 mm karabinu maszynowego M 240 12976814
Interne Kennung: zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zaproszeni Wykonawcy zostaną powiadomiony o zakresie prawa opcji.
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa podzespołów do 5,56 mm karabinka modułowego SIG SAUER MCX
Beschreibung: Dostawa podzespołów do 5,56 mm karabinka modułowego SIG SAUER MCX
Interne Kennung: zadanie nr 2
Beschreibung der Optionen: Zaproszeni Wykonawcy o prawie opcji zostaną powiadomieni wraz z przekazaniem SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa podzespołów do 40 mm granatnik automatyczny MK 19 MOD. 3.
Beschreibung: Dostawa podzespołów do 40 mm granatnik automatyczny MK 19 MOD. 3.
Interne Kennung: zadanie nr 3
Beschreibung der Optionen: Zamawiający o zakresie prawa opcji i zasadach z niego skorzystania poinformuje Wykonawców zaproszonych do składania ofert.