See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa komponentów Gałęzi T Lokalnego Systemu Kriogenicznego akceleratora Super-FRS infrastruktury FAIR wraz z transportem.
Beschreibung: Dostawa komponentów Gałęzi T Lokalnego Systemu Kriogenicznego akceleratora Super-FRS infrastruktury FAIR wraz z transportem.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 42531000 Teile von Kühlvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001