2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup subskrypcji licencji oraz usługi wsparcia systemu Cisco UCM oraz Cisco UCCX na okres 12 miesięcy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Dostarczenie subskrypcji licencji w ramach planu licencjonowania Enterprise Agreement do posiadanego przez Dyrekcję Generalną Lasów Państwowych systemu Cisco UCM, wraz z usługą wsparcia technicznego producenta (ang. maintenance) na okres 12 miesięcy. Szczegółowy wykaz licencji zawiera tabela nr 1 w Zał.1 do SWZ. 2) Dostarczenie subskrypcji licencji w ramach standardowego planu licencjonowania do posiadanego przez Dyrekcję Generalną Lasów Państwowych systemu Cisco Unified Contact Center Express wraz z usługą wsparcia technicznego producenta (ang. maintenance) na okres 12 miesięcy. Szczegółowy wykaz licencji zawiera tabela nr 2 w zał.1 do SWZ. 3) Świadczenie usługi wsparcia nieproducenckiego tj. Wykonawcy dla posiadanego systemu Cisco Unified Communications Manager przez okres 12 miesięcy. 4) Świadczenie usługi wsparcia nieproducenckiego tj. Wykonawcy dla posiadanego systemu Cisco Unified Contact Center Express przez okres 12 miesięcy.
Interne Kennung: DZ.270.168.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Dostarczenie subskrypcji licencji w ramach planu licencjonowania Enterprise Agreement do posiadanego przez Dyrekcję Generalną Lasów Państwowych systemu Cisco UCM, wraz z usługą wsparcia technicznego producenta (ang. maintenance) na okres 12 miesięcy. Szczegółowy wykaz licencji zawiera tabela nr 1 w Zał. 1 do SWZ. 2) Dostarczenie subskrypcji licencji w ramach standardowego planu licencjonowania do posiadanego przez Dyrekcję Generalną Lasów Państwowych systemu Cisco Unified Contact Center Express wraz z usługą wsparcia technicznego producenta (ang. maintenance) na okres 12 miesięcy. Szczegółowy wykaz licencji zawiera tabela nr 2 w Zał. 1 do SWZ. 3) Świadczenie usługi wsparcia nieproducenckiego tj. Wykonawcy dla posiadanego systemu Cisco Unified Communications Manager przez okres 12 miesięcy. 4) Świadczenie usługi wsparcia nieproducenckiego tj. Wykonawcy dla posiadanego systemu Cisco Unified Contact Center Express przez okres 12 miesięcy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji, przedmiotem którego może być: 1) Zapewnienie wsparcia Wykonawcy dla administratorów systemu UCM oraz UCCX w maksymalnym wymiarze 80 roboczogodzin. Usługa świadczona telefonicznie oraz mailowo, w języku polskim, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00 2) Dostarczenie subskrypcji licencji w ramach planu licencjonowania Enterprise Agreement do posiadanego przez Dyrekcję Generalną Lasów Państwowych systemu Cisco UCM, wraz z usługą wsparcia technicznego producenta (ang. maintenance) na maksymalnie dwa dodatkowe okresy obejmujące po 12 miesięcy. Szczegółowy wykaz licencji oraz ich maksymalna ilość możliwa do zakupienia dla każdego z 12 miesięcznych okresów, zawiera tabela nr 1 3) Dostarczenie subskrypcji licencji w ramach standardowego planu licencjonowania do posiadanego przez Dyrekcję Generalną Lasów Państwowych systemu Cisco Unified Contact Center Express wraz z usługą wsparcia technicznego producenta (ang. maintenance) na maksymalnie dwa dodatkowe okresy obejmujące po 12 miesięcy. Szczegółowy wykaz licencji oraz ich maksymalna ilość możliwa do zakupienia dla każdego z 12 miesięcznych okresów, zawiera tabela nr 2 4) Przedłużenie okresu świadczenia usługi wsparcia nieproducenckiego tj. Wykonawcy dla posiadanego systemu Cisco Unified Communications Manager o maksymalnie dwa dodatkowe okresy obejmujące po 12 miesięcy. Wsparcie w okresie trwania zamówienia dodatkowego będzie świadczone na takich samych zasadach jak w okresie podstawowym. 5) Przedłużenie okresu świadczenia usługi wsparcia nieproducenckiego tj. Wykonawcy dla posiadanego systemu Cisco Unified Contact Center Express o maksymalnie dwa dodatkowe okresy obejmujące 12 miesięcy. Wsparcie w okresie trwania zamówienia dodatkowego będzie świadczone na takich samych zasadach jak w okresie podstawowym. 6) Możliwość zakupu przez jednostki organizacyjne LP dodatkowych 400 szt. Licencji w ramach planu licencjonowania Enterprise Agreement do posiadanego przez Dyrekcję Generalną Lasów Państwowych systemu Cisco UCM, wraz z usługą wsparcia technicznego producenta (ang. maintenance) do końca danego okresu (12 miesięcy) obowiązywania umowy, na zasadach opisanych w Umowie