856934-2025 - Ergebnis
Polen – Öffentlicher Schienentransport/öffentliche Schienenbeförderung – Prowadzenie ruchu kolejowego po liniach kolejowych w podziale na 3 zadania
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProwadzenie ruchu kolejowego po liniach kolejowych w podziale na 3 zadania
BeschreibungProwadzenie ruchu kolejowego po liniach kolejowych w podziale na 3 zadania. Opis przedmiotu zamówienia stanowi zaproszenie do negocjacji.
Interne KennungNI.2720.122.2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60210000 Öffentlicher Schienentransport/öffentliche Schienenbeförderung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 Prowadzenie ruchu kolejowego po linii kolejowej nr 311 na odcinku Szklarska Poręba Górna – Granica Państwa.
BeschreibungZadanie nr 1 Prowadzenie ruchu kolejowego po linii kolejowej nr 311 na odcinku Szklarska Poręba Górna – Granica Państwa. Szczegółowy opis zawiera zaproszenie do negocjacji.
Interne KennungNI.2720.122.2025 zad 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 Prowadzenie ruchu kolejowego po linii kolejowej nr 317 na odcinku Gryfów Śląski – Świeradów Zdrój.
BeschreibungZadanie nr 2 Prowadzenie ruchu kolejowego po linii kolejowej nr 317 na odcinku Gryfów Śląski – Świeradów Zdrój. Szczegółowy opis zawiera zaproszenie do negocjacji.
Interne KennungNI.2720.122.2025 zad 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 Prowadzenie ruchu kolejowego po linii kolejowej nr 308 i 340 na odcinku Jelenia Góra – Mysłakowice - Karpacz.
BeschreibungZadanie nr 3 Prowadzenie ruchu kolejowego po linii kolejowej nr 308 i 340 na odcinku Jelenia Góra – Mysłakowice - Karpacz. Szczegółowy opis zawiera zaproszenie do negocjacji.
Interne KennungNI.2720.122.2025 zad 3