856944-2025 - Ergebnis
Tschechien – Überwachung von Alarmanlagen – Rámcová dohoda – Integrované bezpečnostní systémy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda – Integrované bezpečnostní systémy
BeschreibungVymezená část A: dodávka aktivních řídicích a propojovacích prvků systému IBS, které jsou na sobě technologicky závislé, včetně projektů a školení Vymezená část B: dodávka koncových prvků systému, které nejsou na systémové části technologicky závislé
Interne KennungPPR-16698-69/ČJ-2019-990640
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávka aktivních řídicích a propojovacích prvků systému IBS, které jsou na sobě technologicky závislé, včetně projektů a školení
BeschreibungProváděcí smlouva o poskytnutí plnění dle Rámcové dohody Prováděcí smlouva o poskytnutí plnění dle Rámcové dohody Prováděcí smlouva č. 398 č. j.: PPR-1111-706/ČJ-2025-990573, Část "A" Kombinované zařízení linkový/dveřní modul, počet kusů 6.Dveřní kontrolér EKV pro jedny dveře, počet kusů 8.Čtečka karet , počet kusů 25. Přídavný zdroj Typ A v plechové skříni, počet kusů 1.Školení individuální typ 1, počet 5 ČH. Zpracování projektu - Malá instalace 1kpl. Zpracování projektu - Malá instalace - digitalizace listinných plánů 1kpl. Revize - Malá instalace 1kpl. Instalační práce 31MD. Prováděcí smlouva č. 399 č. j.: PPR-1111-707/ČJ-2025-990573, Část "A" Přídavný zdroj typ A s aku 65 Ah, počet kusů 4.Dveřní kontrolér pro dvoje dveře, počet kusů 3. Linkový koncentrátor 8 smyček, počet kusů 5.Klávesnice bez čtečky, počet kusů 4.Zpracování projektu - střední instalace 1kpl. Revize - střední instalace 1kpl. Instalační práce 98MD. Prováděcí smlouva č. 400 č. j.: PPR-1111-708/ČJ-2025-990573, Část "A" Dveřní kontrolér EKV pro dvoje dveře, počet kusů 13. Linkový koncentrátor 8 smyček počet kusů 13.Kombinované zařízení linkový/dveřní modul počet kusů 1. Čtečka karet, počet kusů 22.Klávesnice bez čtečky , počet kusů 2. Přídavný zdroj Typ A v plechové skříni, počet kusů 2. Zpracování projektu - malá instalace 1kpl.Revize - malá instalace, 1kpl.Školení individuální typ 2, počet 2 ČH, Instalační práce 106 MD. Prováděcí smlouva č. 401 č. j.: PPR-1111-709/ČJ-2025-990573, Část "A" Ústředna PZTS se zdrojem čtyřlinková, počet kusů 1.Linkový koncentrátor 8 smyček, počet kusů 6ks.Klávesnice bez čtečky, počet kusů 2. Dveřní kontrolér EKV pro jedny dveře počet kusů 15.Čtečka karet, počet kusů 23.Přídavný zdroj typ A v plechové skříni, počet kusů 6.Školení individuální typ 1, počet 10ČH,Zpracování projektu - střední instalace 1kpl. Revize - střední instalace 1kpl. Instalační práce, 232 MD. Prováděcí smlouva č. 402 č. j.: PPR-1111-710/ČJ-2025-990573, Část "A" Instalační práce 50MD. Prováděcí smlouva č. 403 č. j.: PPR-1111-711/ČJ-2025-990573, Část "A" Ústředna PZTS se zdrojem čtyřlinková, počet kusů 1. Kontrolér EKV pro jedny dveře, počet kusů 13. Linkový koncentrátor 8 smyček, počet kusů 2. Klávesnice bez čtečky, počet kusů 1.Čtečka karet, počet kusů 13. Přídavný zdroj Typ A v kovovém krytu, počet kusů 4. Zpracování projektu - malá instalace 1kpl. Školení individuální Typ 1, počet 4kpl. Revize - malá instalace 1kpl. Instalační práce, 77 MD4.