2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP LICENCJI ESET PROTECT ELITE Z FUNKCJONALNOŚCIAMI EDR I XDR DLA STACJI ROBOCZYCH I SERWERÓW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji ESET PROTECT Elite z funkcjonalnościami EDR i XDR dla stacji roboczych i serwerów w ilości 380 szt. na okres 36 miesięcy.
Vorherige Bekanntmachung: 740337-2025
Interne Kennung: SK/KPO/D.1.2./01/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48760000 Virenschutzsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji ESET PROTECT Elite z funkcjonalnościami EDR i XDR dla stacji roboczych i serwerów w ilości 380 szt. na okres 36 miesięcy. Wszystkie licencje zostaną dostarczone na jednym kluczu licencyjnym posiadanym przez Zamawiającego. Licencje na w/w Oprogramowania obowiązują przez okres 36 miesięcy liczony od dnia aktywacji klucza licencyjnego. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca zapewnić pełne wsparcie techniczne Wykonawcy dla przedmiotu zamówienia przez cały okres obowiązywania licencji Zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 1– formularz cenowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 1a - opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: SK/KPO/D.1.2./01/2025.