2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění výkonu činností TDS a koordinátora BOZP stavby Rekonstrukce přístavby ZŠ Náměstí na byty a Přestavba ZŠ Náměstí na knihovnu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v zajištění komplexního výkonu činnosti technického dozoru stavebníka („TDS“) a výkonu koordinátora bezpečnosti ochrany zdraví při prací („KBOZP“) ve smyslu zákona č. 283/2021 Sb., stavebního zákona, ve znění pozdějších předpisů („stavební zákon“) a souvisejících platných a účinných právních předpisů, a to při realizaci stavebních prací na akci Rekonstrukce přístavby ZŠ Náměstí na byty a Přestavba ZŠ Náměstí na knihovnu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, („ZZVZ“), zadávanou v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ („veřejná zakázka“).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit, 71315400 Gebäudeinspektion, 71521000 Baustellenüberwachung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zajištění výkonu činností TDS a koordinátora BOZP stavby Rekonstrukce přístavby ZŠ Náměstí na byty a Přestavba ZŠ Náměstí na knihovnu