857004-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Erkennungs- und Analysegeräte – Vrijwillige transparantie Sony Europe B.V. ID7000 Cell Analyzer-configuratie inclusief installatie, training, consumables en onderhoud
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVrijwillige transparantie Sony Europe B.V. ID7000 Cell Analyzer-configuratie inclusief installatie, training, consumables en onderhoud
BeschreibungHet onderhands gunnen van een overheidsopdracht boven de EU-drempelwaarde. Met een beroep op de technische uitzondering van artikel 2.32 lid 1 onderdeel b sub 2 Aw 2012. Aanschaf van één Sony ID7000 Cell Analyzer voor de Core Faciliteit Flow Cytometrie, Amsterdam UMC locatie AMC, inclusief installatie, training, consumables en onderhoud voor 10 jaar. 1
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1