2. Verfahren
Verfahren
Titel: Financieel Analist/ Beheerder Investeringen en Reserves - cluster BCO
Beschreibung: Jij bent van grip op de financiële stromen van de stad. Jij verbindt beleid, uitvoering en systemen en zorgt dat de financiële basis van Rotterdam stevig staat.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000