857090-2025 - Ergebnis
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering Gemeente Bodegraven-Reeuwijk
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering Gemeente Bodegraven-Reeuwijk
BeschreibungDe uitgebreide brandverzekering van de Gemeente Bodegraven-Reeuwijk vervalt op 1 januari 2026. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Niet-openbare procedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 3-jarig contract en voorts doorlopend, conform bestek. Willis B.V. gevestigd te Amsterdam begeleidt de gemeente Bodegraven-Reeuwijk bij dit traject. Totaal verzekerde som EUR 174.559.980
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelBrandverzekering
BeschreibungGebouwen, inventarissen en extra kosten van de gemeente Bodegraven-Reeuwijk Totaal verzekerde som EUR 174.559.980
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenConform bestek