See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 z Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Sosnowcu
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadów w procesie odzysku lub recyklingu zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz.U. z 2023 r., poz. 1587, ze zm.) odpadów ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01. 2. Szacunkowa ilość odpadów o kodzie 20 02 01 przewidziana do odbioru i zagospodarowania przez Wykonawcę w okresie realizacji zamówienia wynosi nie mniej niż 100 Mg, lecz nie przekroczy 500 Mg.
Interne Kennung: MPGO.20.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01 w ilości nie mniejszej niż 100 Mg, lecz nie większej niż 500 Mg.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 (odpady ulegające biodegradacji) oraz ich odzysk zgodnie ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz.U. z 2023 r., poz. 1587, ze zm.). 2. Ilość odpadów o kodzie 20 02 01 przewidziana do odbioru i zagospodarowania przez Wykonawcę w okresie realizacji zamówienia wynosi nie mniej niż 100 Mg, lecz nie przekroczy 500 Mg.