2. Verfahren
Verfahren
Titel: Offerteaanvraag ICT-infrastructuur (server, storage, virtualisatie en backupstorage) inclusief dienstverlening Texel
Beschreibung: Het voornaamste doel van deze aanbesteding is om een samenwerking aan te gaan met een betrouwbare partner welke de Aanbestedende dienst voorziet van een nieuwe ICT-infrastructuur (server, storage, virtualisatie en backupstorage) inclusief dienstverlening, waarmee wij als gemeente de komende jaren onze dienstverlening naar onze burgers en onze medewerkers kunnen blijven garanderen. Het betreft een voor de Aanbestedende dienst kritische oplossing. Het onderwerp van dit inkooptraject betreft de vervanging van de Storage-, San- en Serverinfrastructuur en de service en onderhoud hierop. Opdrachtnemer biedt een oplossing aan waarbij er gebruik gemaakt wordt van onze beide datacenters (in het prijzenblad aangeduid als A en B) en de daar aanwezige netwerkapparatuur. Naast het leveren van de hardware zal de Opdrachtnemer ook de omgeving configureren, migreren van huidige virtuele machines naar nieuwe hardware. Gedurende de looptijd zal de Opdrachtnemer de hardware monitoren, onderhouden De volgende onderdelen vallen binnen de scope: - Levering en implementatie van server, storage, virtualisatie en backupstorage; - Direct aan de hardware gerelateerde software, licenties en interconnects; - Bijbehorende dienstverlening (inclusief training); - Beheer en monitoring van de back-up oplossing. Er dient aangesloten te worden op de bestaande netwerkinfrastructuur en -apparatuur, oftewel de backbone en access-switches. De initiële Opdracht in het kader van deze Raamovereenkomst omvat de levering en implementatie van de hardware alsmede de bijbehorende dienstverlening zoals hierboven in deze paragraaf beschreven en tevens in het Prijzenblad onder A en B. Door het tekenen van de Raamovereenkomst wordt tevens de initiële Opdracht verstrekt. Eventuele uitbreidingen of aanvullingen behoren tot de scope van deze Raamovereenkomst. De Opdrachtgever is gerechtigd Opdrachten te verlenen voor een uitbreiding of aanvulling, maar is hiertoe niet verplicht. Aanvullingen kunnen bestaan uit levering van producten of direct gerelateerde hardware, aanvullende dienstverlening, aanvullende consultancy inzet. Voor een technische beschrijving van de huidige situatie zie bijlage K.
Interne Kennung: Z3650639
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: ICT-infrastructuur (server, storage, virtualisatie en backupstorage) inclusief dienstverlening Texel
Beschreibung: Het voornaamste doel van deze aanbesteding is om een samenwerking aan te gaan met een betrouwbare partner welke de Aanbestedende dienst voorziet van een nieuwe ICT-infrastructuur (server, storage, virtualisatie en backupstorage) inclusief dienstverlening, waarmee wij als gemeente de komende jaren onze dienstverlening naar onze burgers en onze medewerkers kunnen blijven garanderen. Het betreft een voor de Aanbestedende dienst kritische oplossing. De volgende onderdelen vallen binnen de scope: - Levering en implementatie van server, storage, virtualisatie en backupstorage; - Direct aan de hardware gerelateerde software, licenties en interconnects; - Bijbehorende dienstverlening (inclusief training); - Beheer en monitoring van de back-up oplossing. Er dient aangesloten te worden op de bestaande netwerkinfrastructuur en -apparatuur, oftewel de backbone en access-switches. De initiële Opdracht in het kader van deze Raamovereenkomst omvat de levering en implementatie van de hardware alsmede de bijbehorende dienstverlening zoals hierboven in deze paragraaf beschreven en tevens in het Prijzenblad onder A en B. Door het tekenen van de Raamovereenkomst wordt tevens de initiële Opdracht verstrekt. Eventuele uitbreidingen of aanvullingen behoren tot de scope van deze Raamovereenkomst. De Opdrachtgever is gerechtigd Opdrachten te verlenen voor een uitbreiding of aanvulling, maar is hiertoe niet verplicht. Aanvullingen kunnen bestaan uit levering van producten of direct gerelateerde hardware, aanvullende dienstverlening, aanvullende consultancy inzet. Voor een technische beschrijving van de huidige situatie zie bijlage K.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: In de leidraad staan "nice-to-haves" omschreven waarvan nog niet zeker is of die überhaupt worden afgenomen in de toekomst.