2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verdeling van maaltijdcheques voor het personeel van de gemeentelijke Administratie en het OCMW van Sint-Jan Molenbeek.
Beschreibung: Verdeling van maaltijdcheques voor het personeel van de gemeentelijke Administratie en het OCMW van Sint-Jan Molenbeek.
Interne Kennung: PPP0XT-449/5224/2025/39
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Hoogdringendheid
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75120000 Dienstleistungen von öffentlichen Behörden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Verdeling van maaltijdcheques voor het personeel van de gemeentelijke Administratie van Sint-Jan Molenbeek
Beschreibung: Verdeling van maaltijdcheques voor het personeel van de gemeentelijke Administratie van Sint-Jan Molenbeek
Interne Kennung: 2025/39_1