2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi archiwizowania i zarzadzania dokumentacja archiwalna Politechniki Warszawskiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego zarządzania zarchiwizowanymi aktami osobowymi studentów Politechniki Warszawskiej, przechowywanymi w magazynach Archiwum Politechniki Warszawskiej, polegająca na: 1) Inwentaryzacja: Zewidencjonowanie (inwentaryzacja) dokumentacji niearchiwalnej i archiwalnej Politechniki Warszawskiej obejmującej teczki absolwentów i byłych studentów. 2) Ewidencja zasobu następującymi atrybutami: a) Teczki studentów: Imię, Nazwisko, Numer Albumu, Numer kodu kreskowego (Naklejany przez Wykonawcę); b) Atrybuty do rejestracji znajdują się wewnątrz teczek i na okładkach teczek. Zdarzają się teczki opisane w sposób nieczytelny, należy weryfikować, czy atrybuty z okładki, o ile na niej występują, zgadzają się z zawartością teczki. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.U.MG.76.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1.Wykonawca składa wraz z ofertą elektroniczną, na którą składają się: 1) Formularz oferty, 2) Certyfikat ISO 9001; 3) Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) – 4) Oświadczenie składane na podstawie art. 5k ust. 1 rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie oraz art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, stanowiące Załącznik nr 1a do Formularza Oferty. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu składa każdy z Wykonawców oraz podmioty trzecie; 5) Oryginał gwarancji, jeśli wadium wnoszone jest w innej formie niż pieniądz, 6) Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik; 7) (jeżeli dotyczy) – Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia 8) (jeżeli dotyczy) - Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia; 9) (jeżeli dotyczy) - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby stanowiące Załącznik nr 3 do Formularza oferty. 10) (jeżeli dotyczy) Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) dotyczący podmiotów udostępniających zasoby, w zakresie wskazanym w Części II Sekcji C formularza JEDZ (Informacje na temat polegania na zdolności innych podmiotów), 2. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona do złożenia w wyznaczonym terminie nie krótszym niż 10 dni podmiotowych środków dowodowych, aktualnych na dzień złożenia: 1)informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp i art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego, sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem, 2)oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2020 r. poz. 1076 i 1086), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. Zamawiający zaleca sporządzenie oświadczenia zgodnie ze wzorem stanowiącym Zał. nr 5 do Formularza oferty, 3)odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji. 4)Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ), w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 3-6 zaleca się sporządzenie oświadczenia zgodnie ze wzorem stanowiącym Zał. nr 4 do Formularza oferty. 5) Zezwolenie na prowadzenie działalności regulowanej objętej przedmiotem zamówienia - tj. aktualne zaświadczenie właściwego marszałka województwa o dokonaniu wpisu do rejestru przechowawców akt osobowych i płacowych prowadzonego przez marszałka województwa (na podstawie art. 51f ust. 1 ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. 6) Lista kontrolna Wykonawcy - Podmiotu przetwarzającego – stanowiącą załącznik nr 9 do FO. 7) Zaświadczenia niezależnego podmiotu zajmującego się poświadczaniem spełniania przez Wykonawcę określonych norm w zakresie obejmującym przedmiot zamówienia opartych na odpowiednich seriach normach europejskich oraz certyfikowanych przez akredytowane jednostki. Za ww. zaświadczenia uznaje się w szczególności: aktualny certyfikat ISO/IEC 27001, jak określono w Rozdziale V pkt. 5.1.4. ppkt 2) SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość wykazania równoważności innych certyfikatów, norm lub dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań w zakresie Systemu Zarządzania ISO w sposób zapewniający osiągnięcie efektu równoważnego do ww. normy. 8) Wykazu usług wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy. 9) Wykazu osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92512000 Dienstleistungen von Archiven
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79995100 Archivierung
5. Los
Los: LOT-0001