857231-2025 - Wettbewerb
Belgien – Erdbewegungs- und Erdaushubmaschinen sowie zugehörige Teile – Raamovereenkomst voor het huren van graafmachines
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor het huren van graafmachines
BeschreibungDe stad Antwerpen heeft jaarlijks verscheidene graafmachines nodig. Deze omvatten zowel wielladers als graafkranen. Omdat de stad niet over alle mogelijke types graafmachines kan beschikken, worden deze gehuurd voor de nodige tijd. Deze opdracht omvat het huren van verschillende types machines gebruikt voor het behandelen van grond en groen zoals wielladers, graafmachines en kranen. Deze machines dienen gehuurd te kunnen worden voor periodes van 1 dag tot meerdere weken.
Interne KennungGAC_2025_03686
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43200000 Erdbewegungs- und Erdaushubmaschinen sowie zugehörige Teile
5. Los
LosLOT-0001
TitelGAC_2025_03686 - 1
Interne Kennung1