2. Verfahren
Verfahren
Titel: LEVEREN, IMPLEMENTEREN EN ONDERHOUDEN VAN EEN GEÏNTEGREERD SOFTWAREPAKKET VOOR EEN ELEKTRONISCH PATIËNTENDOSSIER
Beschreibung: De opdracht betreft een opdracht voor diensten en heeft betrekking op het LEVEREN, IMPLEMENTEREN EN ONDERHOUDEN VAN EEN GEÏNTEGREERD SOFTWAREPAKKET VOOR EEN ELECTRONISCH PATIËNTENDOSSIER (EPD). Meer in het bijzonder is de Aanbestedende Overheid op zoek naar een partner die een oplossing voor een geïntegreerd softwarepakket kan leveren, implementeren, onderhouden inclusief ondersteuning ter vervanging van het huidig softwarepakket van de firma Obasi en het nemen van alle nodige voorzorgen om bij end of life de overdracht naar de nieuwe opdrachtnemer maximaal te faciliteren, bijgevolg is datamigratie een essentieel onderdeel van de opdracht. De voorgestelde oplossing dient de samenwerking met andere ziekenhuizen te faciliteren. De pakketten die voorlopig niet tot de scope van de opdracht behoren, doch waarmee een link bestaat (hetzij uitwisseling van informatie of opvraagbaar via een link in het pakket): • Zorgi (elektronisch apotheekpakket “apotheek”) • Nexushealth C-meal (keuken) • LIS (Glims AZ West) • Zenya (documentenbeheer, e-learning, incidentmeldingen) • RIS (RISonWEB)
Interne Kennung: 202601
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 202601 - 1
Interne Kennung: 1