2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie przeglądu lub naprawy silników asynchronicznych typu TMF 50-29-4.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przeglądu lub naprawy silników asynchronicznych typu TMF 50-29-4. Naprawa polega na przywróceniu parametrów eksploatacyjnych, zgodnie z DSU, dokumentacją konstrukcyjną, normami oraz dokumentacją techniczno-ruchową. Naprawa silników obejmuje naprawę rewizyjną w zakresie podstawowym lub naprawę rewizyjną z wykonaniem prac dodatkowych (Opcja). Dla zadania nr 1. typu TMF 50-29-4 (250kW) w ilości 8 sztuk. Dla zadania nr 2. typu TMF 50-29-4 (400kW) w ilości 3 sztuk.
Interne Kennung: Ki.240.4468.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Postępowanie o udzielenie Zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 roku, poz. 1320) art. 132 w zw. z art. 376 ust. 1 ustawy Pzp oraz art. 138 ust. 2 pkt 2 w związku z art. 378 ust.1 Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - wykonanie przeglądu lub naprawy silników asynchronicznych typu TMF 50-29-4 (250kW) w ilości 8 sztuk.
Beschreibung: Naprawa polega na przywróceniu parametrów eksploatacyjnych, zgodnie z DSU, dokumentacją konstrukcyjną, normami oraz dokumentacją techniczno-ruchową. Naprawa silników obejmuje naprawę rewizyjną w zakresie podstawowym lub naprawę rewizyjną z wykonaniem prac dodatkowych (Opcja).
Interne Kennung: Ki.240.4468.2025/1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - wykonanie przeglądu lub naprawy silników asynchronicznych typu TMF 50-29-4 (400kW) w ilości 3 sztuk.
Interne Kennung: Ki.240.4468.2025/2