2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do kwoty 9 996 436,93 zł dla Gminy Miejskiej Kłodzko na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów oraz pokrycie planowanego deficytu.
Beschreibung: 1. Wykonawca udzieli Zamawiającemu kredytu w walucie polskiej w kwocie 9 996 436,93 zł (słownie: dziewięć milionów dziewięćset dziewięćdziesiąt sześć tysięcy czterysta trzydzieści sześć złotych 93/100 gr.) na warunkach określonych w umowie kredytu. 2. Zamawiający przeznaczy środki z kredytu na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko w 2025 roku i spłatę zobowiązań wynikających z zaciągniętych kredytów zgodnie z art. 89 ust. 1 pkt 2 i 3 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (t. j. Dz. U. z 2024 poz. 1530 ze zm.). 3. Kredyt udzielony będzie na okres 120 miesięcy. 4. Ostateczny termin wykorzystania kredytu upływa z dniem 31.12.2025 r. Szczegółowe informacje w swz.
Vorherige Bekanntmachung: 648025-2025
Interne Kennung: ZP.271.27.2025.DSS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Wykonawca udzieli Zamawiającemu kredytu w walucie polskiej w kwocie 9 996 436,93 zł (słownie: dziewięć milionów dziewięćset dziewięćdziesiąt sześć tysięcy czterysta trzydzieści sześć złotych 93/100 gr.) na warunkach określonych w umowie kredytu.2. Zamawiający przeznaczy środki z kredytu na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko w 2025 roku i spłatę zobowiązań wynikających z zaciągniętych kredytów zgodnie z art. 89 ust. 1 pkt 2 i 3 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (t. j. Dz. U. z 2024 poz. 1530 ze zm.). Szczegółowy opis w swz
Interne Kennung: ZP.271.27.2025.DSS/1