2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji Inżyniera kontraktu w projekcie pn. "Pisa-Narew - szlak aktywnej turystyki wodnej"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Pełnienie funkcji Inżyniera kontraktu w projekcie pn. „Pisa-Narew - szlak aktywnej turystyki wodnej". 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ wraz z załącznikami.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312320 Beratungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79140000 Rechtsberatung und -auskunft
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA 1. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „SWZ”. 2. Szacunkowa wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ust. 2 ustawy p.z.p. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p., tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 5. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. 6. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 8. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy p.z.p. 9. Do postępowania stosuje się przepisy dotyczące zamawiania usług. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Przedmiotem zamówienia jest Pełnienie funkcji Inżyniera kontraktu w projekcie pn. „Pisa-Narew - szlak aktywnej turystyki wodnej". 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ wraz z załącznikami. 3. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 85312320-8 – Usługi doradztwa 79140000-7 – Doradztwo prawne i usługi informacyjne 4. Zamówienie nie zostało podzielone na części. Uzasadnienie odstąpienia od podziału zamówienia na części: Odstąpiono od podziału na części ze względów organizacyjnych i ekonomicznych. Z uwagi na charakter przedmiotu zamówienia ważne było, aby całość zamówienia koordynował jeden wykonawca. W konsekwencji nie doprowadzi to do nadmiernych kosztów wykonania zamówienia. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy p.z.p. 7. Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ oraz załączniku nr 2 do SWZ. 8. Ustalenie wymiaru czasu pracy oraz liczby osób Zamawiający pozostawia w gestii Wykonawcy. 9. Jeżeli Wykonawca oświadczy, że czynności związane z realizacją zamówienia będzie wykonywał samodzielnie, Zamawiający uzna to za spełnienie warunku zatrudnienia na umowę o pracę osób wykonujących czynności związane z realizacją zamówienia. 10. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy p.z.p. 11. Zamawiający uwzględnił w opisie przedmiotu zamówienia wymagania, o których mowa w art. 100 ustawy p.z.p. 12. Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej: Tytuł projektu: Pisa-Narew – szlak aktywnej turystyki wodnej. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1234111
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający ie przewiduje wznowienia i opcji.