2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi projektowe i nadzór autorski na wykonanie zadania minimalizującego negatywne skutki zjawisk naturalnych na terenie Leśnictwa Wierzysko
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia są usługi polegające wykonaniu dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwoleń środowiskowych i pozwoleń na budowę oraz nadzór autorski na wykonanie zadania minimalizującego negatywne skutki zjawisk naturalnych na terenie Leśnictwa Wierzysko w ramach „Kompleksowego Projektu Adaptacji Lasów I Leśnictwa Do Zmian Klimatu - Mała Retencja oraz Przeciwdziałanie Erozji Wodnej Na Terenach Nizinnych – Kontynuacja (MRN3). 2) Opis prac (czynności) oraz zakres rzeczowy i lokalizacja przedmiotu zamówienia wynika z Załącznika nr 2. 3) Zakres rzeczowy zawarty w Załączniku nr 2 ma charakter szacunkowy. 4) Opis procedury dokonywania odbiorów prac wykonanych w ramach zakończonych etapów został zawarty w Załączniku nr 2 do SWZ. 5) Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym nie dopuszcza składania ofert częściowych. 6) Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie obszar administracyjny Nadleśnictwa Kościerzyna – Leśnictwa Wierzysko w oddziałach 210w, 210cx, 210bc, 220a. Zgodnie z adresem administracyjnym miejscem miejsce realizacji zamówienia będzie położone w Powiacie: Kościerskim, w Gminie: Kościerzyna-Miasto, w obręb ewidencyjny 0007, na działce ewidencyjnej nr: 963. Wykonawca będzie zobowiązany do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnego z zapisami „Podręcznika Wdrażania Projektu – Wytyczne do realizacji zadań i obiektów małej retencji i przeciwdziałania erozji wodnej” stanowiącego Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: SA.270.7.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 90714000 Umweltaudit, 90711000 Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor, 90712400 Planung einer Strategie für das Management oder den Schutz natürlicher Ressourcen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji, ani wznowień