2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sanitaire voorzieningen
Beschreibung: Sanitaire voorzieningen De geraamde omvang van deze aanbesteding is: €229.500 exclusief BTW per jaar. Dit is slechts een indicatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Over de maximale looptijd van de raamovereenkomst (inclusief verlengingen) bedraagt de maximale totale waarde van de overeenkomst € 2.754.000 exclusief BTW. Dit bedrag betreft 150% van de totale opdrachtwaarde inclusief verlengingen. Dit is gedaan om te voorkomen dat de geraamde waarde wordt overschreden voordat de looptijd van de raamovereenkomst is verstreken.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 33771000 Papiersanitärartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever heeft de mogelijkheid om de overeenkomst eenzijdig te verlengen met maximaal twee (2) keer één (1) jaar.