2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwerking van de rijksbrede Monostromen GFT en SWILL
Beschreibung: Aanbestedende dienst wil, mede namens de Deelnemende diensten, een Overeenkomst sluiten met één marktpartij die gedurende de looptijd de verwerking van de Monostromen GFT en SWILL uitvoert. De opdracht betreft het verwerken van de Monostromen GFT en SWILL door heel Nederland, exclusief de provincies Utrecht en Zuid-Holland. Onderdeel van de opdracht is het bij elke levering ledigen en schoonmaken van de aangeleverde emballage. 4.700.000 kilogram
Interne Kennung: 202307105
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument 4.700.000 kilogram
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Eenmaal een optie tot verlenging van maximaal 12 maanden.