2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabezpečení síťové infrastruktury
Beschreibung: Zadávací řízení je realizováno za účelem uzavření smlouvy mezi zadavatelem a dodavatelem, jejímž předmětem bude dodávka síťových přepínačů, routerů, optických modulů, managementu, bezdrátových přístupových bodů a controllerů, SD-WAN, firewallových řešení a dalších síťových komponent a nezbytných licencí včetně zajištění souvisejících implementačních a podpůrných služeb, a to dle technické specifikace, která je Přílohou č. 1 zadávací dokumentace, a návrhu smlouvy, která je Přílohou č. 2 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Zabezpečení síťové infrastruktury
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32422000 Netzkomponenten, 71356300 Technische Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001