2. Verfahren
Verfahren
Titel: DATEX – AI SLUŽBY
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy o dílo na IT služby. Předmět zakázky je rozdělen na jednotlivá dílčí plnění (bod 1), 2), 3) v kapitole 2.1), každý z účastníků (též dodavatelů) má možnost a právo podat nabídku na předmět zakázky jako celek nebo podat nabídku na jednotlivá dílčí plnění (dílčí plnění). Zadavatel uzavře s dodavatelem vybraným na základě zadávacího řízení písemnou Smlouvu o dílo (dále také „Smlouva“) – návrh smlouvy viz příloha č. 2 na konkrétní část plnění dle bodů 1), 2), 3) uvedených v kapitole 2.1. Zadavatel umožňuje dílčí plnění zakázky - tzn., že na jednotlivé položky uvedené v bodech 1), 2), 3) v kapitole 2.1 lze podat nabídku i samostatně bez ohledu na rozsah plnění celé zakázky. Společnost DATEX Control Systems, spol. s r.o. nabízí dodávku komplexních řešení pro řízení, bilancování a realizaci úspor v oblasti energetického hospodářství průmyslových podniků.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212100 Entwicklung von branchenspezifischer Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 48151000 Computersteuerungssystem, 48461000 Analyse- oder Wissenschaftssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 001