See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Autoveer Maas
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is is het uitbaten van een autoveerdienst op de Gemeenschappelijke Maas in Limburg tussen Berg, gemeente Stein (Nederland) en Meeswijk, gemeente Maasmechelen (België) nabij het kilometerpunt 38,900, aan de gewestweg N742. De opdracht heeft tot doel: De uitbating van een veerdienst voor gemotoriseerde voertuigen, voetgangers en fietsers (inclusief rolstoelgebruikers).
Interne Kennung: AST-24-0014
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60600000 Transport zu Wasser und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63726000 Diverse Hilfsdienste für den Transport zu Wasser, 60610000 Fährtransport, 63720000 Hilfstätigkeiten für den Wasserverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AST-24-0014 Autoveer Maas
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60610000 Fährtransport, 63720000 Hilfstätigkeiten für den Wasserverkehr, 63726000 Diverse Hilfsdienste für den Transport zu Wasser